22-11-49 Приймальня

22-11-66 Аварійна служба (цілодобово)

Mail: nikteplo@optima.com.ua

«Інформація для бюджетних установ, інших споживачів (крім населення) та управителів багатоквартирних будинків міста Миколаєва та міста Очакова, що користуються послугами теплопостачання обласного комунального підприємства «Миколаївоблтеплоенерго»»

Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг від 27 червня 2014 року № 857 обласному комунальному підприємству «Миколаївоблтеплоенерго» встановлені тарифи на послугу з централізованого постачання гарячої води для потреб бюджетних установ, інших споживачів (крім населення) та управителів багатоквартирних будинків.

ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» доводить до відома споживачів інформацію про введення з 01 липня 2014 року тарифів на послугу з централізованого постачання гарячої води для потреб:

  • бюджетних установ – 50,91 грн. без ПДВ;
  • інших споживачів (крім населення) – 50,91 грн. без ПДВ;
  • управителів багатоквартирних будинків (за умови підключення рушникосушильників до систем гарячого водопостачання) – 20,48 грн. без ПДВ.

Нарахування ПДВ здійснюється згідно з діючим законодавством України у розмірі 20%.

Повний текст постанови розміщено на Інтернет порталі Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг у розділі «Нормативно правова база», підрозділ «Нормативно правові акти комісії»: http://www.nkp.gov.ua .