22-11-49 Приймальня

22-11-66 Аварійна служба (цілодобово)

Mail: nikteplo@optima.com.ua

Інформація для релігійних організацій, що отримують теплову енергію від обласного комунального підприємства «Миколаївоблтеплоенерго».

Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, від 11 липня 2014 року № 1051, яка набуває чинності з 01 серпня 2014 року, обласному комунальному підприємству «Миколаївоблтеплоенерго» встановлено тариф на теплову енергію, її виробництво, транспортування  постачання для потреб релігійних організацій у розмірі  668,18 грн. за 1 Гкал з ПДВ.

Причиною встановлення окремого тарифу для потреб релігійних організацій є затвердження постановою Кабінету Міністрів України від 21 травня 2014 року № 198 ціни на природний газ шляхом множення встановленого граничного (максимального) рівня ціни на природний газ, що реалізується промисловим споживачам та іншим суб’єктам господарювання, на коефіцієнт 0,5, тобто у розмірі 3 331,13 грн. з ПДВ за 1000куб. м.

Повний текст постанови розміщено на Інтернет порталі Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг у розділі «Нормативно правова база», підрозділ «Нормативно правові акти комісії»: http://www.nkp.gov.ua. Також, за зверненням до ОКП «Миколаївоблтеплоенерго», можна отримати копію постанови в електронному та паперовому вигляді.

 

Адміністрація ОКП «Миколаївоблтеплоенерго