44 25 78 - Приймальня

44 25 77, 095 822 11 66 (цілодобово аварійна)

nikteplo@optima.com.ua

Коли закінчиться опалювальний сезон у Миколаєві?

Коли закінчиться опалювальний сезон у Миколаєві?

 Згідно П.5 постанови Кабінету Міністрів України №630 від 21 липня 2005 р. «Рішення про початок та закінчення опалювального сезону приймається виконавчими органами відповідних сільських, селищних та міських рад або місцевими державними адміністраціями, виходячи з кліматичних умов згідно з будівельними нормами і правилами, правилами технічної експлуатації, нормами санітарного законодавства та іншими нормативними документами».

 В свою чергу, при прийнятті рішення, виконавчий орган міської ради користується пунктом 7.9.4 «Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж», а саме – «Початок і закінчення опалювального періоду установлюється в кожному регіоні окремо.

 «Згідно чинного законодавства, опалювальний період починається, якщо протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря становить 8 градусів за Цельсієм та нижче, а закінчується, коли протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря перевищує + 8. За прогнозами гідрометцентру, така температура у Миколаєві буде вже наступного тижня», - коментує директор ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» Микола Логвінов.

 Не пізніше, ніж у 5-денний термін, після прийнятого виконкомом Миколаївської міської ради рішення про закінчення опалювального сезону, підприємством буде зупинено роботу котелень.