44 25 78Приймальня

44 25 77 095 822 11 66 (цілодобово аварійна)

Mail: nikteplo@optima.com.ua

ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» у зв’язку з низькою активністю сплати заборгованості абонентами пропонує укладання договору реструктуризації боргу

ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» у зв’язку з низькою активністю сплати заборгованості абонентами пропонує укладання договору реструктуризації боргу


На даний час заборгованість споживачів за послуги теплопостачання перед ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» складає близько 111 млн грн. 

 

Розуміючи різноманітні життєві та фінансові обставини, підприємство пропонує абонентам, у яких є заборгованість та наразі відсутня можливість повністю сплатити визначену суму, укласти договір реструктуризації, що дасть можливість виплатити борг частинами. 

 

Для цього:

- Абонент може подати заяву в електронному вигляді на ел.пошту підприємства: nikteplo@optima.com.ua про те, що він бажає заключити договір реструктуризації.
- Після отримання заяви та її розгляду відділ по роботі із заборгованістю повідомить результат.
- Укладання стандартного договору реструктуризації проводиться з умовою початкового внеску у розмірі 40% від загальної суми боргу (у особливих випадках – сума цього внеску може бути зменшена).
- Після оплати початкового внеску абонент повинен підписати договір, маючи при собі паспорт та ідентифікаційний код.

 

Для укладання договорів реструктуризації та уточнення деталей споживачі можуть також звернутися за наступними адресами:
- для абонентів Інгульського, Заводського, Центрального районів – Пр. Центральний 141-Б, каб. № 11, вул. Ген. Свиридова 40/1, 4 поверх;
- для абонентів Корабельного району – в приміщенні ЖЕКу №20 Корабельного району за адресою: вул. Рибна, 1-б, каб.№8

 

Відзначимо, що у подальшому підприємство змушене звертатися до суду по тих абонентах, які не сплатили борг та не заключили договір. 


Усі деталі  за телефонами відділу по роботі із заборгованістю:
+380992135950;
+380504908960;
+380675175376.