44 25 78 - Приймальня

44 25 77, 095 822 11 66 (цілодобово аварійна)

nikteplo@optima.com.ua

Підбиваємо підсумки 2020

Підбиваємо підсумки 2020: проєкт Світового банку, ремонт тепломереж, котелень, ЦТП та обладнання

2020 рік був не простим для усіх сфер, у тому числі й теплоенергетики, однак завдяки злагодженій та командній роботі, спрямованій на досягнення результату, ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» вдалося реалізувати чимало.

Наприкінці року ділимося напрацюваннями, втіленими командою ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» упродовж 2020 року:

 Завершено за проєктом «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України» реконструкцію та оновлення близько 6 км тепломереж з застосуванням попередньоізольованих труб, що дозволило закрити 8 небезпечних вбудованих в багатоквартирні будинки котелень за адресами: вул. Терасна, 16, вул. Нікольська, 8, вул. Бузький Бульвар, 9, вул. Мостобудівників, 6, вул. Велика Морська, 3, 6, 13, 21 та встановити 7 ЦТП (центральних теплових пунктів) з погодним регулюванням.

 Реконструйовано за проєктом Світового банку котельні за адресами: вул. Спортивна, 1к, пр. Героїв України, 72, вул. Біла, 71.

 У Корабельному районі м. Миколаєва встановлено 1 центральний тепловий пункт (вул. Янтарна, 67) та 2 індивідуальні теплові пункти (вул. Новобудівна, 1 (Яхт-клуб), пл. Заводська, 3 (гуртожиток)).

 Відновлено 9,7 км ізоляції теплових мереж.

 Капітально відремонтовано 1,3 км тепломереж (у двотрубному обчисленні), з них 447 м – реконструйовано з використанням попередньо теплоізольованих пінополіуретаном труб.

 Капітально відремонтовано 4 котлоагрегати.

 Виконано поточний ремонт 93 котелень у ході підготовки до опалювального сезону та
11 центральних теплових пунктів.

 Готуючись до опалювального сезону 2020/2021 р. проведено гідравлічні випробування на 224,6 км теплових мереж (у двотрубному обчисленні).

«По завершенню 2020 року хочу подякувати керівництву Миколаївської міської ради, зокрема меру – Олександру Сєнкевичу, депутатам Миколаївської міської ради, як колишнього, так і чинного скликання, за розуміння та підтримку. Також висловлюю слова вдячності колективу підприємства, впевнений, що попереду у нас чимало важливих справ, направлених на модернізацію системи теплопостачання м. Миколаєва. Крім того, незважаючи на арешт рахунків НАК «Нафтогаз України», ми працюємо, кожного дня забезпечуючи теплом домівки містян. Попереду ще багато роботи, тож працюємо далі!», - коментує директор ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» Микола Логвінов.