44 25 78Приймальня

44 25 77 095 822 11 66 (цілодобово аварійна)

Mail: nikteplo@optima.com.ua

Про тарифи

ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» продовжує здійснювати моніторинг ситуації з тарифами на послуги з теплопостачання для населення по базових підприємствах, визначених Мінрегіоном.

Порівняючи тарифи на опалення  для населення в інших регіонах, які діють станом на 1 червня 2020 року, варто відзначити, що тариф у місті Миколаєві залишається одним із найнижчих в Україні - 1482,5 грн./Гкал.

Нижчі тарифи у Вінниці, Львові та Івано-Франківську, однак у цих містах вони є двоставковими, тобто споживачі за послуги теплопостачання сплачують й в неопалювальний період також, аби було меншим фінансове навантаження. 

Додамо, що від встановленого  тарифу залежить ведення фінансово-господарської діяльності підприємства, оскільки отримані кошти спрямовуються на виплату заробітної плати працівникам, оплату комунальних платежів, підготовку та ремонт тепломереж до роботи в опалювальному сезоні тощо. 

«Для нас не важливо підняти тариф, для нас важливо зменшити рівень паливної складової в діючому тарифі шляхом зменшення втрат в тепломережах, реконструкції теплотрас, заходів з енергомодернізації обладнання, ізоляційних робіт тощо. При цьому, абсолютну величину тарифу залишити на такому ж рівні. Також важливо, аби керуючі компанії, ОСББ та ЖЕКи дбали про мінімізацію тепловтрат на внутрішніх мережах», - коментує директор ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» Микола Логвінов.

tarif07-20