44 25 78 - Приймальня

44 25 77, 095 822 11 66 (цілодобово аварійна)

nikteplo@optima.com.ua

Регулювання подачі теплоносія засувкою на вході у житловий будинок несе пряму загрозу мешканцям

Регулювання подачі теплоносія засувкою на вході у житловий будинок несе пряму загрозу мешканцям!!!

Часто для економії коштів, через незнання особливостей роботи систем теплопостачання, жителі «прикручують» засувку на вході у житловий будинок, вважаючи, що таким чином зможуть зекономити за послуги теплопостачання.

‼️ Однак втручання в систему теплопостачання загрожує власникам житлових помешкань не лише розбалансуванням гідравлічного режиму та холодом у квартирах, а й зростанням тарифу на постачання тепла.

До прикладу, до тарифу входить розрахункова витрата мережевої води та фіксований перепад температури мережевої води, ці показники відповідають санітарним нормам. При зменшенні витрат води на будинок збільшується перепад температури мережевої води. У підсумку це химерна економія за рахунок інших жителів. І навіть при перерахунку різниця, згідно показників приладу обліку, розподіляється між усіма, хто залишився без нього.

При цьому, вищезазначене спричинює порушення гідравліки не тільки будинків, а й всієї теплової мережі. Через різке зменшення витрат мережевої води, піднімається тиск в тепловій мережі, що призводить до перегріву мережевої води та поривів на тепломережах.

Бажання зекономити не повинно йти всупереч нормам безпеки та санітарним нормам.