44 25 78 - Приймальня

44 25 77, 095 822 11 66 (цілодобово аварійна)

nikteplo@optima.com.ua

Спеціалісти ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» відвідали КП Кам'янської міської ради «Тепломережі»

фахівці ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» побували з візитом на КП Кам'янської міської ради «Тепломережі», що на Дніпропетровщині, аби побачити потужності українських котлів компанії «NAVI».

«У зв’язку з розглядом необхідності переведення котельної на Новозаводській, 48 на водогрійний цикл наше підприємство розглядає різноманітні можливості співпраці з українськими компаніями щодо виготовлення та монтажу 2-х котлів потужністю 18 мегават. У Кам’янському 3 котли цієї фірми потужністю 25 мегават вже працюють на вугіллі, забезпечуючи теплом місто – зараз завершуються налагоджувальні роботи. Загалом обладнання та його потужності вражають, особливо приємно, що наші українські компанії наздоганяють у технологічному плані іноземних виробників», - коментує головний інженер ОКП «Миколаївоблтеплонерго» Кирило Купрій.

Загалом під час візиту спеціалісти підприємства: головний інженер Кирило Купрій, заступник головного інженера Олександр Іванов, головний енергетик Олександр Шундель та заступник директора з технічних питань Максим Чернов оглянули КП Кам'янської міської ради «Тепломережі», дізналися про технологічні особливості роботи котлів «NAVI» та вже мають план щодо подальшої модернізації котелень ОКП «Миколаївоблтеплоенерго».

2 березня