44 25 78 - Приймальня

44 25 77, 095 822 11 66 (цілодобово аварійна)

nikteplo@optima.com.ua

Студенти Чорноморського національного університету ім. Петра Могили побували з екскурсією на котельних, що реконструюються у рамках Проєкту Світового банку

Котельні ОКП «Миколаївоблтеплоенерго», які реконструюються у рамках Проєкту Світового банку – наочний приклад для студентства сучасних підходів у підвищенні енергоефективності та автоматизації котельного обладнання

Проєкт «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України», за яким у місті Миколаєві модернізуються три великі районні котельні, а цьогоріч планується виконання робіт ще на двох, привабив своїми масштабами чимало вищих навчальних закладів, які готують спеціалістів різноманітних напрямків, зокрема, електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, теплоенергетика. А все через можливість наочно побачити роботу сучасного обладнання та продемонструвати переваги масштабної реалізованої роботи студентам.

У рамках співпраці з вищими навчальними закладами 19 березня головний енергетик ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» Олександр Шундель провів екскурсію для студентів 4 курсу кафедри автоматизації комп’ютерно-інтегрованих технологій Чорноморського національного університету ім. Петра Могили.

Студенти побували та ознайомилися з роботою котелень у мкрн Соляні (ПГУ, 72), Намив (вул. Біла, 71), а також на котельні за адресою: вул. Спортивна, 1К.

Олександр Шундель відзначив, що на цих об’єктах уже встановлене та використовується сучасне обладнання дійсно світового рівня.

«Для підприємства важливо розвиватися та впроваджувати сучасні технології за якими працює увесь світ. До того ж, варто зважати на те, що котельні збудовані у 70-80-х роках, а обладнання має термін експлуатації і потребує постійного оновлення із врахуванням стандартів та європейських тенденцій», - пояснив головний енергетик ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» студентству.

Олександр Шундель детально розповів про технологічні особливості роботи та функціонування котлоагрегатів, газових пальників, двигунів, насосів, системи водопідготовки і т.д., окремо акцентувавши на системі управління котельними та наявній автоматиці.

Завідуючий кафедри автоматизації комп’ютерно-інтегрованих технологій ЧНУ ім. Петра Могили Володимир Запальський подякував за нагоду відвідати одні з найбільш сучасних та автоматизованих котельних на Півдні України.

«Сьогоднішня екскурсія дозволила подивитися і вивчити сьогоднішні тенденції розвитку Миколаївського регіону у підвищенні енергоефективності й автоматизації теплоенергетичних комплексів, а також вивчити на практиці принципи побудови автоматизації підприємств з метою мінімізації адаптації безпосередньо на першому робочому місці», - зауважив він.

У свою чергу директор ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» Микола Логвінов наголошує на тому, що підприємство, окрім постійної роботи з оптимізації та модернізації об’єктів, завжди зацікавлене у молодих спеціалістах, для яких робота на найбільшому та найпотужнішому у Миколаєві підприємстві теплоенергетики стане гарним стартом у кар’єрі

.