44 25 78Приймальня

44 25 77 095 822 11 66 (цілодобово аварійна)

Mail: nikteplo@optima.com.ua

ЗАПИТ НА ВИЯВЛЕННЯ ЗАЦІКАВЛЕНОСТІ

Миколаїв, Україна

Обласне комунальне підприємство "Миколаївоблтеплоенерго"

 

ЗАПИТ НА ВИЯВЛЕННЯ ЗАЦІКАВЛЕНОСТІ

(КОНСУЛЬТАЦІЙНІ ПОСЛУГИ)

 

Технічний нагляд за реконструкцією котелень в м. Миколаїв

 

UDHEEP-MYK-IC-03.4

 

Країна:                  Україна

Проект:                 Проект підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України

Сектор:                  Централізоване теплопостачання

 

 1. ВСТУП

 

Україна отримала фінансування від Міжнародного банку реконструкції та розвитку (надалі - МБРР або Банк) у розмірі 210,0 млн доларів США в рамках Угоди про позику №8387-UA (160,0 млн доларів США) з МБРР та Угоди про позику Фонду чистих технологій №TF016327 (50,0 млн доларів США) на реалізацію Проекту "Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України" (надалі – «Проект»).

Проект впроваджується під загальним керівництвом Міністерства розвитку громад та територій України (надалі – «Мінрегіон»). Центральна група управління Проектом (надалі – ЦГУП) Мінрегіону, яка створена для управління та координації Проекту, відповідатиме за реалізацію заходів в рамках Проекту. ЦГУП Мінрегіону надаватиме допомогу комунальним підприємствам, які беруть участь в Проекті, в сфері використання коштів, фінансового менеджменту, звітування та інші заходи під час впровадження Проекту.

Впровадження Проекту регулюється постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.2016 №70 «Про порядок підготовки, реалізації, проведення моніторингу та завершення реалізації проектів економічного і соціального розвитку України, що підтримуються міжнародними фінансовими організаціями», іншими актами Кабінету Міністрів України, наказами Мінрегіону, Операційним посібником Проекту та Посібниками Світового банку.

            Обласне комунальне підприємство "Миколаївоблтеплоенерго" (надалі – Кліент) планує використовати частину коштів на фінансування послуг Консультанта з технічного нагляду під час реконструкції котелень у місті Миколаєві, Україна (далі - Послуги) .

 

 1. МЕТА

 

Основна мета завдання - здійснення Консультантом технічного нагляду за виконанням робіт за наступним договором, який реалізується Замовником у рамках Проекту:

 

UDHEEP-MYK-ICB-07 - Реконструкція котелень та центральних теплових пунктів в м. Миколаїв.

 

 1. ОБСЯГ ПОСЛУГ

 

            Технічний нагляд здійснюється протягом усього періоду виконання робіт на об'єктах Замовника з метою здійснення контролю за дотриманням проектних рішень, вимог державних стандартів, будівельних норм і правил, а також контролю за якістю та обсягами робіт.

 

Консультант несе відповідальність:

 

 • за забезпечення якості обладнання і матеріалів, що застосовуються при виконанні робіт;
 • за відповідність об’ємів робіт та кількості обладнання, що поставляється;
 • за додержання під час виконання робіт законодавства України, будівельних норм та правил, правил охорони праці;
 • за прийняті рішення, які стосуються збільшення (зменшення) об’ємів виконаних робіт і використаних матеріалів;
 • за неналежне виконання своїх обов'язків, помилкові дії чи бездіяльність, неприйняття рішень, що входять у сферу їх компетенції, а також за невикористання або неповне використання своїх функціональних прав, в межах, визначених чинним законодавством України;
 • за правопорушення, скоєні в процесі здійснення своєї діяльності, в межах, визначених законодавством України;
 • за завдання матеріальної шкоди в межах, визначених чинним законодавством України.

 

 1. ЗВІТНІСТЬ

 

            Консультант має надавати, у затверджених Замовником форматах та згідно з нормами законодавства України, відповідні звіти. Звіти, доклади та документи, які надаються Консультантом Замовнику повинні включати всі необхідні креслення, карти, малюнки та діаграми.

 

 1. НАДАНІ РЕСУРСИ

 

 • робоче місце;
 • доступ до мережі Інтернет, копіювального апарату, принтера та сканера;
 • проектна документація;
 • відповідні документи Світового банку.

 

 1. ОСВІТА ТА КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ

 

Обов’язкова вимога до Консультанта – наявність Кваліфікаційного Сертифікату інженера технічного нагляду, виданого Архітектурно-будівельною атестаційною комісією інженерів технічного нагляду Міністерства регіонального розвитку та будівництва України.

 

            Мінімальні кваліфікаційні вимоги до Консультанта:

 

 • вища технічна освіта в галузі теплоенергетики, або вища технічна освіта інженер-будівельник;
 • не менше 3 років досвіду технічного нагляду у сфері теплопостачання, будівництва та реконструкції об’єктів теплоенергетики;
 • володіння ПК і необхідним програмним забезпеченням на професійному рівні;
 • досвід технічного нагляду в місцевих, регіональних, міжнародних Проектах, як інженер з технічного нагляду, надасть перевагу.

 

 1. МІСЦЕ, ТЕРМІН ТА ОПЛАТА ПОСЛУГ

 

            Послуги будуть надаватись з 24 лютого 2020 р. по 30 жовтня 2020 р., або протягом іншого періоду часу, узгодженого сторонами.

 

            Зацікавлені особи мають надати свої резюме українською або англійскою мовами на адресу електронної пошти rpmu_myk@gmail.com, із зазначенням в темі листа "Technical supervision engineer in the City of Mykolaiv for supervision of contract UDHEEP-MYK-ICB-07" до 21 лютого 2020 року, 12:00 за місцевим часом.

 

            Консультант буде відібраний відповідно до процедури відбору індивідуального консультанта (IC procedure), яку викладено в Посібнику Світового банку: «Посібник: відбір та найм консультантів в рамках позик МБРР та кредитів і грантів МАР позичальниками Світового банку» в редакції від січня 2011 року зі змінами від липня 2014 року («Посібник з відбору та найму консультантів»), що містить політику Світового Банку стосовно конфлікту інтересів.

 

Додаток технічне завдання (англ)