44 25 78Приймальня

44 25 77 095 822 11 66 (цілодобово аварійна)

Mail: nikteplo@optima.com.ua

ЗАПИТ НА ВИЯВЛЕННЯ ЗАЦІКАВЛЕНОСТІ UDHEEP-MYK-OC-EC-07

Миколаїв, Україна

Обласне комунальне підприємство "Миколаївоблтеплоенерго"

 

ЗАПИТ НА ВИЯВЛЕННЯ ЗАЦІКАВЛЕНОСТІ

(КОНСУЛЬТАЦІЙНІ ПОСЛУГИ)

 

ПОСЛУГИ СПЕЦІАЛІСТА З ОХОРОНИ ДОВКІЛЛЯ

 М. МИКОЛАЇВ

 

UDHEEP-MYK-OC-EC-07

 

Країна:                  Україна

Проект:                 Проект підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України, Позика №8387-UA

Сектор:                  Міське централізоване теплопостачання

 

 1. ВСТУП

 

Україна отримала фінансування від Міжнародного банку реконструкції та розвитку (надалі - МБРР або Банк) у розмірі 230,0 млн. доларів США в рамках Угоди про позику №8387-UA (180,0 млн. доларів США) з МБРР та Угоди про позику Фонду чистих технологій №TF016327 (50,0 млн. доларів США) на реалізацію Проекту "Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України" (надалі – «Проект»).

Проект впроваджується під загальним керівництвом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (надалі – «Мінрегіон»). Центральна група управління Проектом (надалі – ЦГУП) Мінрегіону, яка створена для управління та координації Проекту, відповідатиме за реалізацію заходів в рамках Проекту. ЦГУП Мінрегіону надаватиме допомогу комунальним підприємствам, які беруть участь в Проекті, в сфері використання коштів, фінансового менеджменту, звітування та інші заходи під час впровадження Проекту.

Реалізація інвестиційного компоненту та поточне управління відповідними заходами є відповідальністю комунальних підприємств, які беруть участь в Проекті, за підтримки регіональних груп управління Проектом.

Впровадження Проекту регулюється постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.2016 №70 «Про порядок підготовки, реалізації, проведення моніторингу та завершення реалізації проектів економічного і соціального розвитку України, що підтримуються міжнародними фінансовими організаціями», іншими актами Кабінету Міністрів України, наказами Мінрегіону, Операційним посібником Проекту та Посібниками Світового банку.

Замовник планує використовувати частину коштів на фінансування послуг Консультанта з питань охорони довкілля за виконанням робіт під час будівництва та реконструкції об’єктів архітектури, інженерних мереж та комунікацій в м. Миколаїв, Україна.

 

 

 1. МЕТА

 

Основна мета завдання – здійснення Консультантом послуг з супроводження компонентів Проекту у питаннях дотримання державних норм з охорони довкілля, а також норм та правил Світового Банку щодо екологічної та соціальної відповідальності Підприємства під час виконання проектних, будівельно-монтажних, пуско-налагоджувальних робіт та робіт по введенню в експлуатацію.

 

 1. ОБСЯГ ПОСЛУГ

 

            Супроводження здійснюється в співпраці з іншими консультантами РГУП та ЦГУП, спеціалістами Замовника, відповідними місцевими та державними структурами, а також при взаємодії з спеціалістами Світового Банку.

Супроводження здійснюється протягом усього періоду виконання Проекту з метою дотримання екологічних норм та правил.

 

Консультант несе відповідальність:

 

 • за дотримання Замовником та Підрядниками чинних норм законодавства в сфері охорони довкілля при реалізації Проекту;
 • за дотримання вимог Світового Банку  щодо наявності необхідної документації та погоджень у Замовника;
 • за комунікацію з громадськістю, відповідними місцевими та державними установами з питань інформування та погодження дій щодо реалізації Проекту;
 • за неналежне виконання своїх обов'язків.

 

 1. ЗВІТНІСТЬ

 

          Звіти, які надаються Консультантом Замовнику повинні виконуватись за формою, змістом та графіком які містяться в Додатку 3 - «Порядок екологічної та соціальної оцінки проекту» та Доповнення 1 до цього Додатку. РГУП має право надавати копії звітів на будь-які місцеві або іноземні адреси.

 

Всі звіти надаються в електронному та печатному вигляді.

 

Звіти

Інтервал оповіщення

Мова

U*

1.

Щомісячні

Щомісячно

2

2.

Піврічні

Щопівроку

2

3.

Річні

Щороку

2

4.

Звіти завершення робіт за компонентами

Один

2

5.

Нерегламентовані звіти

При необхідності

2

 

*U- українською мовою

 

 1. НАДАНІ РЕСУРСИ

 

 • робоче місце;
 • доступ до мережі Інтернет, копіювального апарату, принтера та сканера;
 • проектна документація;
 • відповідні документи Світового банку.

 

 1. ОСВІТА ТА КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ

 

 

 

            Мінімальні кваліфікаційні вимоги до Консультанта:

 

 • вища освіта в галузі охорони довкілля (наявність додаткової вищої технічної освіти в галузі енергетики буде перевагою);
 • не менше 3 років досвіду роботи в галузі охорони довкілля;
 • не менше 2 років досвіду супроводження робіт у сфері теплопостачання або будівництва та реконструкції об’єктів інфраструктури;
 • володіння ПК і необхідним програмним забезпеченням на професійному рівні (MS Word, MS Excel, MS Power Point, Email);
 • досвід комунікації з громадськістю, та роботи з соціальних питань (буде перевагою);
 • досвід організації публічних заходів (публічні слухання, круглі столи, семінари та тренінги);
 • навички інформаційної роботи в соціальних мережах.

 

 1. МІСЦЕ, ТЕРМІН ТА ОПЛАТА ПОСЛУГ

 

            Роботи за даним завданням планується проводити з 15 січня 2019 р. по 20 жовтня 2020 р., або протягом іншого періоду часу, узгодженого сторонами.

 

            Зацікавлені особи мають надати свої резюме українською мовою на адресу електронної пошти rpmu_myk@gmail.com, із зазначенням в темі листа "Послуги спеціаліста з охорони довкілля м. Миколаїв” UDHEEP-MYK-OC-EC-07 до 11 грудня 2018 року, 12:00 за місцевим часом.

 

            Консультант буде відібраний відповідно до процедури відбору індивідуального консультанта (IC procedure), яку викладено в Посібнику Світового банку: «Посібник: відбір та найм консультантів в рамках позик МБРР та кредитів і грантів МАР позичальниками Світового банку» в редакції від січня 2011 року зі змінами від липня 2014 року («Посібник з відбору та найму консультантів»), що містить політику Світового Банку стосовно конфлікту інтересів.

Зразок проекту