22-11-49 Приймальня

22-11-66 Аварійна служба (цілодобово)

Mail: nikteplo@optima.com.ua

Запрошення до участі у відкритих торгах

Запрошення до участі у відкритих торгах
Проект «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого
теплопостачання України» (UDHEEP)

 


Дата: 14 листопада 2016 р.

Кредит №:8387-UA

№ ЗУТ: UDHEEP-MYK-IFB-06

 

1.         Це Запрошення до участі у торгах слідує за Загальним повідомленням про закупівлі за даним проектом, яке було опубліковано на сайті часопису ООН Development Business
від 8 вересня 2014 р.

2.         Україна отримала кредит від Міжнародного банку реконструкції та розвитку (МБРР) в доларах США для фінансування Проекту «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України» і планує направити частину грошових надходжень від кредиту на проведення оплат за контрактом:
UDHEEP-MYK-ICB-06 «Встановлення індивідуальних теплових пунктів в м. Миколаїв».

3.         Обласне Комунальне Підприємство «Миколаївоблтеплоенерго»  запрошує правомочних учасників подавати запечатані заявки на участь у конкурсних торгах на проектування, виготовлення, випробування, постачання, монтаж, пусконалагоджувальні роботи та введення в експлуатацію індивідуальних теплових пунктів в м. Миколаїв («Обладнання»). Конкурсні торги будуть проводитися відповідно до процедур Міжнародних конкурсних торгів, описаних в Керівництві Банку:
«Закупівля товарів, робіт та не консультативних послуг» за фінансування позиками МБРР та кредитами і грантами МАР, наданих Позичальникам Світового Банку, від
січня 2011 року, з виправленнями від липня 2014 року («Керівництво із закупівель»).
Конкурсні торги відкриті для всіх правомочних учасників, про що вказується в Керівництві із закупівель. Крім того, ознайомтеся з політикою Світового Банку щодо конфлікту інтересів (пункти 1.6 та 1.7).

4.         Кваліфікаційні вимоги для учасників, включаючи членів спільних підприємств, субпідрядників або виробників:

Середньорічний обіг: Мінімальний середньорічний обіг три мільйони двісті тисяч доларів США (US$ 3 200 000), розрахований як загальні підтверджені платежі, отримані за поточними контрактами або завершеними контрактами за останні три (3) роки. Як мінімум, чиста вартість Учасника, розрахована як різниця між сукупними активами і сукупними зобов’язаннями, повинна бути позитивною.

Загальний досвід: Досвід виконання контрактів в ролі підрядника, субпідрядника або керуючої компанії не менше 6 (шести) років, що передують кінцевій даті подачі пропозицій, а також досвід ведення діяльності протягом мінімум дев’яти (9) місяців щорічно.

Спеціальний досвід: Участь у ролі підрядника, субпідрядника або керуючої компанії не менше ніж в 1 (одному) контракті на схожі роботи за останні шість (6) років, що передує кінцевій даті подачі пропозицій, на суму більшу або рівну двом мільйонам доларів США (US$ 2 000 000), який було успішно та повністю завершено та який є аналогічним до запропонованих послуг з проектування та монтажу. Схожість ґрунтуватиметься на фізичному обсязі, складності, методах/технології або інших характеристиках, як описано в Розділі VI («Вимоги Замовника»).

Для контрактів вказаних вище або інших договорів, укладених протягом зазначеного періоду за останні шість (6) років, як мінімум потрібен досвід у встановленні індивідуальних теплових пунктів.

Фінансові ресурси: Учасник повинен продемонструвати доступ до, або наявність фінансових ресурсів, таких як ліквідні активи, невитрачені реальні активи, кредитні лінії та інші фінансові кошти, відмінні від будь-яких інших авансових платежів за контрактами для задоволення:

(і)        вимоги грошового потоку: чотириста тисяч доларів США (US$ 400 000), та;

(іі)       загальних вимог грошових коштів за цим контрактом і його поточних зобов’язань.

Історія судових спорів: Учасник повинен надати повну інформацію стосовно усіх поточних або минулих судових спорів або арбітражів внаслідок виконаних контрактів або контрактів, що знаходяться в процесі виконання, за останні три (3) роки.

Персонал: Учасник повинен продемонструвати, що він матиме персонал для ключових позицій, які відповідають наступним вимогам:

 

Посада

Загальний досвід (років)

Досвід в аналогічних роботах (років)

1

Керівник проекту

10

6

2

Керуючий роботами з механічного монтажу з досвідом зборки та монтажу індивідуальних теплових пунктів

10

5

3

Спеціаліст з приладобудування та автоматики з досвідом монтажу та налагодження індивідуальних теплових пунктів

7

4

 

Преференції для вітчизняних товарів надаватись не будуть.

Додаткові деталі надані в Документації конкурсних торгів.

 

5.         Зацікавлені правомочні учасники торгів можуть отримати додаткову інформацію та ознайомитись з тендерною документацією за адресою, наведеною нижче, з 9:00 до 16:00 за місцевим часом.

6.         Повний пакет тендерної документації можна придбати після подачі зацікавленими учасниками письмової заяви на вищевказану адресу, і сплативши невідшкодовуваний внесок в розмірі 200 дол. США (двісті доларів США) або 5 000 грн. (п’ять тисяч українських гривень). Оплата повинна бути здійснена шляхом банківського переказу на банківський рахунок, вказаний нижче. Документація буде відіслана авіапоштою у разі іноземного учасника, або наземною поштою чи кур’єром, у разі вітчизняного учасника, або ж її можна буде забрати за адресою (1), вказаною нижче.

7.         Положення в Інструкціях учасникам торгів та Загальних умовах контракту є положеннями Банківської Стандартної тендерної документації: Закупівля проектування, поставка і монтаж установок і обладнання, в редакції з квітня 2015 року.

8.         Конкурсні пропозиції повинні бути доставлені за адресою (1) нижче до 11:00 за місцевим часом 27 грудня 2016 року. Всі конкурсні пропозиції повинні супроводжуватися фінансовою гарантією тендерної пропозиції у формі банківської гарантії, принаймні в розмірі п’ятдесят тисяч доларів США (US$ 50 000) або в еквівалентній сумі у вільно конвертованій валюті. Електронні торги не допускаються. Конкурсні пропозиції, які надійшли пізніше зазначеного терміну, будуть відхилені.

9.         Пропозиції будуть відкриті у присутності представників учасників, які побажають взяти участь, об 11:00 за місцевим часом 27 грудня 2016 року за адресою, вказаною нижче.

10.       Адреса:

Обласне комунальне підприємство «Миколаївоблтеплоенерго»

До уваги Владислава Мельникова, керівника регіональної групи управління Проектом – спеціаліста із закупівель

Адреса: вул. Миколаївська, буд.5-а, поверх 2, кімната 2

місто Миколаїв

Поштовий індекс: 54034

Країна: Україна

Tел.:    +38 0512 22-11-49

Факс:  +38 0512 22-03-58

E-mail: rpmu.myk@gmail.com

 

Банківські рахунки:

Для переказу українських гривень:

Бенефіціар Обласне комунальне підприємство «Миколаївоблтеплоенерго»

Рахунок 260013011410 в Миколаївському обласному управлінні АТ «Ощадбанк»,              м. Миколаїв

МФО: 326461

ЄДРПОУ: 31319242

 

Для переказу дол. США:

Рахунок: 26001300018752

Бенефіціар Обласне комунальне підприємство «Миколаївоблтеплоенерго»

Банк: Публічне акціонерне товариство "Державний ощадний банк України", Миколаїв

МФО: 326461

SWIFT: COSBUAUKMYK

ЄДРПОУ: 09326464

 

Correspondent Banks (Intermediary)

 

 

 

COUNTRY

 

 

BANK

 

CUR

 

ACCOUNT NUMBER

 

SWIFT

 

GERMANY

 

COMMERZBANK AG,

Frankfurt am Main

 

USD

 

 

4008865941/00

 

COBADEFF

 

 

USA

 

DEUTSCHE BANK TRUST COMPANY AMERICAS,

New York

 

USD

 

04-095-334

 

BKTRUS33

 

 

CITIBANK N.A., New York

 

USD

 

36128911

 

CITIUS33

 

JPMORGAN CHASE BANK,

New York

 

USD

 

001-1-194057

 

CHASUS33