44 25 78 - Приймальня

+380957617399, 46 37 25, 46 51 30 - Довідка. Абонентський відділ

44 25 77, 095 822 11 66 (цілодобово аварійна)

[email protected]

Асоціація «Укртеплокомуненерго» звернулась до Офісу Президента щодо невиконання Нафтогазом доручень Президента

31 травня 2021 року Міжгалузева асоціація з розвитку систем теплопостачання «Укртеплокомуненерго» підготувала та направила звернення заступнику Керівника Офісу Президента України, Мінрегіону та Асоціації міст України з приводу невиконання НАК «Нафтогаз України» доручень Президента, напрацьованих на нараді 21 травня 2021 року. Зокрема, щодо невідповідності дорученню умов договору про постачання природного газу.

Примірний Договір постачання природного газу для виробництва теплової енергії від ТОВ «Нафтогаз Трейдинг» підприємства ТКЕ отримали 29 травня 2021 року. Умови договору повністю суперечать дорученню Президента. Зокрема, договором передбачена ціна газу на виробництво теплової енергії на рівні 7583,89 грн з ПДВ і транспортуванням, замість 7400 грн — як передбачено дорученням. При цьому передбачена передоплата вартості спожитого газу і, відповідно, штрафні санкції за порушення термінів її проведення. Також договором передбачено безспірне списання банком коштів з рахунків підприємств без їх згоди у разі виникнення заборгованості за спожитий природний газ, для чого ТКЕ повинно укласти відповідний договір з банком.

Як зазначено у зверненні, договірні вимоги ТОВ «Нафтогаз Трейдинг» призведуть до дестабілізації роботи підприємств ТКЕ із забезпечення споживачів тепловою енергією. Ці вимоги мають дискримінаційний і протиправний характер, що у результаті знову призведе до виникнення значної заборгованості за спожитий природний газ і значних сум штрафних санкцій, джерел покриття яких немає. Ураховуючи це, надісланий Договір постачання природного газу ТОВ «Нафтогаз Трейдинг» не відповідає вимогам доручення Президента України і Нафтогаз Трейдинг необхідно привести його у повну відповідність та врахувати всі пропозиції і зауваження до нього, розроблені спільно Асоціацією «Укртеплокомуненерго» та Асоціацією міст України».

Відповідний Протокол розбіжностей до договору постачання природного газу ТОВ «Нафтогаз Трейдинг» направлено до Офісу Президента України, Мінрегіону та Асоціації міст України.

Нет описания фото.