44 25 78 - Приймальня

44 25 77, 095 822 11 66 (цілодобово аварійна)

[email protected]

Через борг за тепло у кілька тисяч гривень миколаївець залишився без автівки 

16 серпня співробітниками відділу по роботі із заборгованістю спільно з представниками Корабельного ВДВС, Управління патрульної поліції та ДП «Сетам» було проведено черговий комплекс оперативних заходів, спрямованих на погашення боргу за послуги теплопостачання, сума якого першочергово складала понад 4 тисячі гривень. Результатом стало проведення опису та арешту автомобіля DAEWOO LANOS, 2003 року випуску. 

Автомобіль примусово евакуйований на майданчик ДП «Сетам» для його оцінки та примусової реалізації.

При цьому загальна заборгованість споживача перед ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» за рішенням суду склала 8 023,47 грн., з яких: 
4 106,97 грн. – борг за спожиті послуги теплопостачання; 
3 257,58 грн. – інфляційні витрати; 
570,82 грн. – 3% річних;
88,10 грн. – судовий збір.

«На жаль, багато абонентів вважають, що несплата за послуги теплопостачання абсолютно нічим їм не загрожує, і не поспішають виконувати свої прямі зобов’язання перед підприємством. Водночас, як показує практика, навіть борг у кілька тисяч гривень загрожує арештом майна боржникам. Тож ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» вчергове попереджає усіх боржників про своєчасну сплату заборгованості за послуги теплопостачання та невідворотність відповідальності за боргові зобов’язання», - коментують у відділі по роботі із заборгованістю ОКП «Миколаївоблтеплоенерго».