44 25 78 - Приймальня

44 25 77, 095 822 11 66 (цілодобово аварійна)

[email protected]

Через борг за тепло в 20 тис. гривень у миколаївця забрали автомобіль

Через борг за тепло в 20 тис. гривень у миколаївця забрали автомобіль

18 травня співробітниками відділу по роботі із заборгованістю ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» спільно з представниками Заводського відділу Державної виконавчої служби Міністерства Юстиції України, управління патрульної поліції ДПП НП України в Миколаївській області та Державного підприємства «Сетам» був проведений комплекс оперативних заходів, спрямованих на погашення боргу за послуги з теплопостачання одного з абонентів, що не сплатив понад 20 тисяч гривень.

У результаті проведених заходів проведено опис та арешт автомобіля OPEL VECTRA, 2004 р.в., який був примусово евакуйований на майданчик ДП «Сетам» для його оцінки та примусової реалізації.

«Боржник, який спочатку намагався всіляко перешкоджати проведенню виконавчих дій, в подальшому зрозумів невідворотність покарання за борги перед ОКП «Миколаївоблтеплоенерго», та після опису, арешту та примусової евакуації свого автомобіля - станом на 20.05.2021 року сплатив ПОВНУ СУМУ БОРГУ у розмірі 21 107,70 грн згідно виконавчого провадження, в тому числі сплатив усі додаткові витрати, а саме - штрафні нарахування, виконавчий збір та виконавчі витрати, на загальну суму - 4923,01 грн, що збільшило суму його боргу на 23 %», - коментують у відділі по роботі з заборгованістю ОКП «Миколаївоблтеплоенерго».

Підприємство вчергове попереджає усіх боржників про своєчасну сплату заборгованості за послуги з теплопостачання та невідворотність відповідальності за боргові зобов’язання.

Слідкуйте за нашими новинами у Теlegram: https://t.me/Mykolaivoblteploenerho та Instagram: https://www.instagram.com/mykolaivoblteploenerho/

Світлина від ОКП "Миколаївоблтеплоенерго".