44 25 78 - Приймальня

44 25 77, 095 822 11 66 (цілодобово аварійна)

[email protected]

Ділимося досвідом 

Ділимося досвідом.

21 травня на запрошення професора кафедри обліку і оподаткування Миколаївського національного аграрного університету Наталії Потриваєвої головний бухгалтер ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» Надія Сівко поспілкувалася у режимі онлайн зі студентами 3-го курсу.

Головний бухгалтер розповіла про структуру бухгалтерії на підприємстві, а також детально описала особливості формування статутного капіталу, витрат, складання фінансової звітності на прикладі річної фінансової звітності та інші нюанси, з якими студенти матимуть справу у реальній роботі.

«Часто студенти приходять працювати маючи теоретичні знання, але без практичних умінь, звісно з часом усьому всі навчаються, та важливо, щоб практичні навички формувалися якомога раніше. Зі свого боку ми готові показати і навчати молодь усім нюансам», - коментує Надія Сівко.

Зазначимо, що студентству такий формат спілкування сподобався, і підприємство вже отримало пропозицію щодо подальшої співпраці.

Слідкуйте за нашими новинами у Теlegram: https://t.me/Mykolaivoblteploenerho та Instagram: https://www.instagram.com/mykolaivoblteploenerho/

Возможно, это изображение (1 человек и в помещении)