44 25 78 - Приймальня

+380957617399, 46 37 25, 46 51 30 - Довідка. Абонентський відділ

44 25 77, 095 822 11 66 (цілодобово аварійна)

[email protected]

До уваги нових абонентів ОКП «Миколаївоблтеплоенерго»: як переоформити особовий рахунок на нового власника

В умовах карантину відділом збуту енергії з фізичними особами ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» організовано роботу так, аби убезпечити та запобігти поширенню коронавірусу. Майже усі питання можна вирішити дистанційно, не відвідуючи групу розрахунків з фізичними особами підприємства.

Якщо ви набули права власності на квартиру за адресою, надавачем послуг з постачання теплової енергії по якій є ОКП "Миколаївоблтеплоенерго", розповідаємо як переоформити особовий рахунок

Відскануйте та відправте на електронну адресу: [email protected] наступні документи:

  • документ, що посвідчує особу споживача (для громадян України – паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України, видане у зв'язку з втратою паспорта чи у зв'язку з прийняттям громадянства України; для іноземців - національний паспорт або документ що його замінює);
  • довідку про присвоєння ідентифікаційного номеру (за наявності);
  • копію технічного паспорту на квартиру (приватний будинок);
  • витяг з державного реєстру прав власності на нерухомість, документ, що підтверджує право власності на квартиру (приватний будинок) або право користування квартирою (приватним будинком).

У відповідь ви отримаєте заяву, яку необхідно буде заповнити для зміни особового рахунку на підставі наданих документів. Також обов’язково вкажіть контактний номер телефону для зворотнього зв’язку.

У разі, якщо право власності на квартиру належить декільком фізичним особам, вони мають визначитися з особою, яка буде занесена в облікову базу як основний квартиронаймач та підтвердити свій вибір шляхом написання відповідної заяви на ім’я директора ОКП «Миколаївоблтеплоенерго».

 Також ви можете прийти особисто з вищезазначеним пакетом документів до відділу за адресою: пр. Центральний, 141Б, пр. Богоявленський, 306, каб.111 (будівля Вітовської районної державної адміністрації).

 Прийом здійснюється за попереднім узгодженням з дотриманням санітарно-епідемічних заходів, що діють для «червоної зони».

Усі деталі за телефонами:
46-51-30, 46-37-25, 0957617399 – довідкова