44 25 78 - Приймальня

44 25 77, 095 822 11 66 (цілодобово аварійна)

[email protected]

Микола Логвінов відзвітував про роботу ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» на комісії з питань житлово-комунального господарства

Микола Логвінов відзвітував про роботу ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» на комісії з питань житлово-комунального господарства

ОКП «Миколаївоблтеплоенерго», незважаючи на законодавчі перепони, заблоковані рахунки та економічно необґрунтовані тарифи, здійснює підготовку до опалювального сезону згідно затверджених графіків, аби містяни отримали послуги з постачання теплової енергії своєчасно.

Про це заявив директор ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» Микола Логвінов 16 червня на засіданні комісії з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, благоустрою міста, промисловості, транспорту, енергозбереження, зв'язку, інформаційних технологій та діджиталізації.

«Підприємство готується до опалювального сезону згідно затверджених графіків. 32 % котельних готові до опалювального сезону. На близько 33 % тепломереж проведені гідравлічні випробування, ведуться ремонтні роботи. Наразі матеріали є. На рахунку накопичені кошти для реалізації інвестпрограми. Вона на сьогодні вже реалізується. Цьогоріч планується закінчити заміну тепломереж в пінополіуретані на вул. Архітектора Старова та Галини Петрової. До того ж, плануємо закупити нову техніку. Ми стабільно готуємося до опалювального сезону», - зауважив Микола Логвінов.

Директор підприємства додав, що на сьогодні у рамках проєкту Світового банку закінчилися всі заходи, крім реконструкції ще двох котелень на вул. Самойловича, 42 та Новозаводській, 48.

«На Самойловича проводяться підготовчі роботи для установки нових котлоагрегатів, а на Новозаводську очікуємо поставку котлів вже наступного місяця. Цього року плануємо ці котельні реконструювати і запустити у новому вигляді», - прокоментував Микола Логвінов.

Він також додав, що Верховна Рада у першому читанні прийняла законопроект № 3508-д про заходи, спрямовані на подолання кризових явищ та забезпечення фінансової стабільності на ринку природного газу. Тож підприємство розраховує на списання боргів за газ за минулі опалювальні періоди та налагодження роботи, зокрема, розблокування рахунків.

Микола Логвінов наголосив, що загалом ситуація на ОКП «Миколаївоблтеплоенерго», як і в більшості підприємств теплопостачальної сфери, залишається напруженою. Насамперед, це пов’язано з тим, що рахунки залишаються заблокованими, що унеможливлює ведення стабільної господарської діяльності підприємства, питання з тарифами досі неврегульоване, адже чинний тариф підприємства для населення є збитковим, і при нинішніх цінах на газ має становити щонайменше 2200 грн/Гкал, при чинній ціні – 1482,5. Крім того, відкритим залишається питання з новими договорами з «Нафтогаз Трейдинг», адже ті умови, що зазначені в них поглиблять галузеву кризу в теплокомуненерго, в тому числі, і для ОКП «Миколаївоблтеплоенерго».

Слідкуйте за нашими новинами у Теlegram: https://t.me/Mykolaivoblteploenerho

та Instagram: https://www.instagram.com/mykolaivoblteploenerho/

Возможно, это изображение (1 человек, стоит, сидит и в помещении)