44 25 78 - Приймальня

44 25 77, 095 822 11 66 (цілодобово аварійна)

[email protected]

Миколаївці заборгували ОКП "Миколаївоблтеплоенерго" 93 млн грн

Заборгованість населення комунальному підприємству «Миколаївоблтеплоенерго» за послуги теплопостачання складає 93 млн гривень, а це - близько 13 тис. особових рахунків, що складає майже 15% від загальної кількості усіх споживачів.

Про це в програмі «Радіодень» 31 серпня розповів начальник відділу із заборгованістю ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» Роман Кудрявцев.

Він повідомив, що підприємством постійно проводиться інформування абонентів щодо заборгованості за послуги теплопостачання та за відсутності можливості оплатити борг пропонується укладання договору реструктуризації.

«Так, з початку року укладено 156 договорів реструктуризації на загальну суму понад 190 тис. грн. За 8 місяців 2021 року нашим підприємством було проведено комплекс заходів, направлений на зниження заборгованості населення: проводиться щоденне інформування про суму боргу за контактними телефонами абонентів, за адресами проживання абонентів рознесено понад 160 тис. повідомлень про необхідність сплати боргу (досудові вимоги), направлено до суду понад 900 позовних заяв на 13 млн грн стосовно боржників, які ігнорували дзвінки та досудові вимоги підприємства. Судовими органами винесено більше 400 рішень про стягнення заборгованості та вже стягнуто з боржників у порядку взаємодії з державною виконавчою службою понад 3 млн гривень. Також накладено арешт, проведено опис та вилучено 4 автомобілі, які належали боржникам», - прокоментував Роман Кудрявцев.

Також було акцентовано, що споживачам варто пам’ятати – несплата заборгованості змушує ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» звертатися до суду, а це значно збільшує суму боргу – інфляція, судові витрати тощо. До того ж, несплата заборгованості призводить до блокування рахунків, тимчасового обмеження виїзду закордон, опису, арешту та подальшої примусової реалізації майна. Крім того, віднедавна зі змінами в законодавстві почала працювати система автоматичного арешту коштів – списання суми боргу державною виконавчою службою з рахунків боржників, відкритих у будь-яких із 62 банківських установ країни.

Водночас підприємство дякує усім сумлінним платникам!

Детальніше за посиланням: https://youtu.be/T2y0CWwhU9w?t=819

Суспільне Миколаїв

Возможно, это изображение (1 человек и текст)