44 25 78 - Приймальня

+380957617399, 46 37 25, 46 51 30 - Довідка. Абонентський відділ

44 25 77, 095 822 11 66 (цілодобово аварійна)

[email protected]

«ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» готове й надалі працевлаштувати студентів, аби талановита молодь залишалася у місті», - Микола Логвінов

«ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» готове й надалі працевлаштувати студентів, аби талановита молодь залишалася у місті», - Микола Логвінов

ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» зацікавлене у подальшому працевлаштуванні студентів провідних миколаївських університетів, аби майбутні інженери, менеджери та програмісти не їхали за кордон, а залишалися у рідному місті. Найпотужніше теплопостачальне підприємство м. Миколаїв – це гарний старт для кар'єри.

На цьому наголосив директор підприємства Микола Логвінов під час зустрічі зі студентами Миколаївського національного аграрного університету, які здобувають спеціальності «Менеджемент» та «Комп'ютерні науки».

«Ми вже 2 роки активно співпрацюємо з вашим універсистетом, працевлаштовуючи студентів. Зараз 15 ваших колег завершують навчання та працюють. Дуальна освіта дозволяє їм набувати практичних навичок безпосередньо на підприємстві і отримувати на рівень більше знань ще навчаючись. Впевнений, що це вже гарний старт у їхній кар'єрі. Тож за декілька років чекаємо і вас. Нам молодь потрібна. Для вас це практика та розуміння подальшого руху у житті, перспективи і т.д. Для нас – можливість омолодження колективу та застосування абсолютно нових підходів у роботі, адже усі ви – майбутні талановиті фахівці», - звернувся до студентства Микола Логвінов.

Заступник головного інженера Олександр Іванов ознайомив студентів з серверними потужностями підприємства та програмним забезпеченням, яке використовується у роботі ОКП «Миколаївоблтеплоенерго», а головний енергетик Олександр Шундель розповів наскільки важливою є автоматизація процесів для підприємства.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

Mykolayiv National Agrarian University (MNAU)

212223242526272930