44 25 78 - Приймальня

44 25 77, 095 822 11 66 (цілодобово аварійна)

[email protected]

ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» планує вже найближчим часом впровадити дуальну форму освіти для студентів ЧНУ імені Петра Могили

ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» планує вже найближчим часом впровадити дуальну форму освіти для студентів ЧНУ імені Петра Могили

Керівництво ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» докладає максимум зусиль, аби якнайбільше студентів технічних спеціальностей, мали змогу якомога раніше здобути практичні навички та розпочати кар’єру на найпотужнішому теплопостачальному підприємстві. На сьогодні за дуальною формою навчання на підприємстві працюють та продовжують здобуття освіти 15 студентів миколаївських ВНЗ.

Розвиваючи таку форму співпраці з провідними університетами регіону, ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» планує вже у найближчі тижні заключити договір з Чорноморським національним університетом імені Петра Могили, студенти якого зможуть паралельно продовжувати навчання та працювати на підприємстві.

Так, сьогодні, 25 травня, заступник директора з економічних питань Катерина Куценко та головний енергетик ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» Олександр Шундель зустрілися зі студентами старших курсів кафедри автоматизації та комп’ютерно – інтегрованих технологій факультету комп’ютерних наук.

Представники підприємства детально розповіли про особливості роботи ОКП «Миколаївоблтеплоенерго», його структуру, вільні вакансії та посадові обов’язки, зокрема, електромонтерів та слюсарів КВП та А - саме ці вакансії можуть зайняти студенти.

«Директор ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» Микола Логвінов завжди каже, що наша мета – залучення молоді до роботи. Саме тому ми сьогодні тут. Середній вік працівників підприємства – 54 роки. Це безумовно талановиті та професійні люди, але без молоді нам не обійтися. Ми пропонуємо офіційне працевлаштування, можливість суміщення навчання з роботою, шанс навчатися у кращих фахівців галузі теплоенергетики та робота з сучасним обладнанням», - прокоментувала Катерина Куценко.

Світлина від ОКП "Миколаївоблтеплоенерго".Світлина від ОКП "Миколаївоблтеплоенерго".Світлина від ОКП "Миколаївоблтеплоенерго".Світлина від ОКП "Миколаївоблтеплоенерго".