44 25 78 - Приймальня

44 25 77, 095 822 11 66 (цілодобово аварійна)

[email protected]

ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» повсякчас проводить комплекс заходів, направлених на зниження заборгованості населення

ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» повсякчас проводить комплекс заходів, направлених на зниження заборгованості населення

ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» нагадує споживачам, що сплата за послуги з постачання теплової енергії є обов’язковою, а ігнорування боргу веде до невідворотності відповідальності та додаткових витрат з боку неплатника. Підприємством постійно проводиться інформування абонентів щодо заборгованості за послуги теплопостачання та за відсутності можливості оплатити борг - пропонується укладання договору реструктуризації.

За 5 місяців 2021 року ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» було проведено комплекс заходів, направлених на зниження заборгованості населення, а саме:

- щоденне інформування про заборгованість споживачів за їх контактними телефонами співробітниками відділу по роботі із заборгованістю, а також в автоматичному режимі спеціальним програмним комплексом.

- за адресами мешкання боржників рознесено більше ніж 117 тис. повідомлень про необхідність сплати боргу (досудових вимог)

- направлено до суду більше ніж 600 позовних заяв на суму 9 млн. 421 тис. грн стосовно тих боржників, які ігнорували дзвінки та досудові вимоги ОКП «Миколаївоблтеплоенерго»;

- судовими органами винесено 357 рішень про стягнення заборгованості, та вже стягнуто з боржників в порядку взаємодії с Державною виконавчою службою більше ніж 2 млн 411 тис. грн.

- заарештовано, проведено опис та вилучення 2-х автомобілів, які належали боржникам.

«Споживачам необхідно пам’ятати, що ігнорування повідомлень та несплата суми заборгованості, змушує ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» звертатись до суду щодо боржників, але вже з урахуванням додаткових нарахувань (інфляції та 3 % річних) та судових витрат, що значно збільшує розмір заборгованості та подальших негативних наслідків, а саме: блокування усіх рахунків (пенсій, зарплат, соц.виплат та ін.), опису арешту та подальшої примусової реалізації майна, тимчасове обмеження у праві виїзду боржника за кордон», - коментують у відділі по роботі із заборгованістю ОКП «Миколаївоблтеплоенерго».

Також зазначимо, що віднедавна, відповідно до змін у діючому законодавстві, почала працювати система автоматичного арешту коштів та списання суми заборгованості Державною виконавчою службою з рахунків боржників відкритих у будь-яких з 62 банківських установах України.

Возможно, это изображение (текст «ΠM ENO заходи, направлен на зниження заборгованост населення щоденне нформування про заборговансть споживачв за Ix контактними телефонами за адресами мешкання боржникв рознесено бльше наж 117 тис. повдомлень направлено до суду бльше наж 600 позовних заяв судовими органами винесено 357 ршень про стягнення заборгованост»)