44 25 78 - Приймальня

44 25 77, 095 822 11 66 (цілодобово аварійна)

[email protected]

ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» розпочало роботи з заміни ділянки магістрального трубопроводу у Корабельному районі

ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» розпочало роботи з заміни ділянки магістрального трубопроводу у Корабельному районі

Понад 320 м трубопроводу теплових мереж діаметром 426 мм на аварійній ділянці планується замінити на вул. Рибній та Новобудівній у Корабельному районі.

Наразі цей трубупровід постачає теплову енергію містянам від котельні на вул. Самойловича, 42А, а ще кілька років тому ця мережа йшла від котельні на пл. Заводській, 1 (завод «Океан»). Переключення відбулося у рамках проєкту Світового банку, це дозволить ефективно використувувати енергоносії, економити кошти та надавати більшу якісну послугу миколаївцям.

«При гідравлічних випробовуваннях теплових мереж було виявлено дефектну ділянку і прийнято рішення про заміну морально застарілого трубопроводу на сучасний пінополіуретановий. Роботи проводитимуться й під залізничною дорогою, тож ми плануємо зробити усе можливе, аби в найближчий десяток років запобігти всіляким аваріям на мережі», - коментує головний інженер ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» Кирило Купрій.

Роботи заплановано завершити упродовж місяця.

Возможно, это изображение (на открытом воздухе)Возможно, это изображение (на открытом воздухе и дерево)Возможно, это изображение (на открытом воздухе)Возможно, это изображение (дерево и на открытом воздухе)Возможно, это изображение (на открытом воздухе)Возможно, это изображение (на открытом воздухе)Возможно, это изображение (на открытом воздухе)Возможно, это изображение (1 человек и на открытом воздухе)