44 25 78 - Приймальня

44 25 77, 095 822 11 66 (цілодобово аварійна)

[email protected]

«Підприємство готується до опалювального сезону згідно графіку», - директор ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» Микола Логвінов

«Підприємство готується до опалювального сезону згідно графіку», - директор ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» Микола Логвінов

Спеціалісти ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» здійснюють підготовку до опалювального сезону 2021-2022 рр. у плановому режимі. Наразі завершено проведення гідравлічних випробувань, капітальний ремонт котлів, закінчуються роботи з заміни та ремонту теплових мереж, реалізації інвестпрограми, а також модернізації котелень за проєктом Світового банку.

Про це в ефірі програми «Добрий вечір» на телеканалі ТРК "Нис-ТВ" повідомив директор ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» Микола Логвінов.

«Ми будуємо нові котли, замінюємо теплові мережі, реконструюємо котельні, де потенційна економія газу складе до 20-25%. Паралельно ведемо благоустрій у місцях, де виконувалися роботи. На вул. Галини Петрової на стадії завершення роботи з заміни труб тепломережі на нові передізольовані у рамках інвестпрограми. У Корабельному районі на вул. Новобудівній ми виконували роботи на ділянці, що проходить під залізничною дорогою. Там роботи завершено. При цьому в Корабельному районі зараз основне – це модернізація котельної. Там установлюється два нових котли за проєктом Світового банку та інше сучасне устаткування. У новому опалювальному сезоні цю котельню на вул. Самойловича, 42 плануємо запустити вже на новій системі з новим обладнанням», - зазначив Микола Логвінов.

Директор «Миколаївоблтеплоенерго» також акцентував, що аналогічні роботи з модернізації котельної ведуться на вул. Новозаводській, 48 (котельня 135-го мкрн).

«Це остання котельня з паровим циклом у нашій системі. Обладнання повністю оновлюється, незабаром почнемо встановлювати два нові котли, третій має прибути в середині вересня. Потенційна економія газу там – до 30%», - додав він.

Керівник теплопостачального підприємства також відзначив, що ведеться робота й з ЖЕКами, ОСББ та керуючими компаніями. Наразі, за словами Миколи Логвінова, виникає питання тільки по гідропневматичниму промиванню мереж у будинках, виконання якого хоч і недешеве, проте необхідне. Воно зменшує ймовірність виникнення аварійних ситуацій в опалювальний період та забезпечує якісне надання послуг жителям будинків.

241656694-1283202292098596-2073721260949904587-n