44 25 78 - Приймальня

+380957617399, 46 37 25, 46 51 30 - Довідка. Абонентський відділ

44 25 77, 095 822 11 66 (цілодобово аварійна)

[email protected]

Рівень готовності внутрішньобудинкових систем опалення абонентів на сьогодні складає менше 3%

Рівень готовності внутрішньобудинкових систем опалення абонентів на сьогодні складає менше 3%

Тепло в оселях миколаївців залежить не лише від компанії, що надає послугу з постачання теплової енергії, а й від заходів, проведених керуючими компаніями, ЖЕКами та ОСББ у рамках підготовки внутрішніх мереж до опалювального сезону – гідравлічні випробовування, гідропневматичне промивання тощо. Адже їх систематичне ігнорування спричинює збої у роботі всієї внутрішньобудинкової системи, і потім виникають скарги з розряду – «у мене холодно», «у мене жарко», - і все це в одному будинку.

При цьому, наразі рівень готовності внутрішніх мереж, що належать керуючим компаніям, ЖЕКам, ОСББ, школам, дитсадкам, лікувальним закладам, установам культури і спорту складає 2.2%.

При цьому, з 832 будинків, що належать ЖЕКам та керуючим компаніям акти готовності отримали лише 26, гідравлічні випробовування проведені у 139, а гідропневматичне промивання виконано у 45. З 371 ОСББ лише 1 отримало акт готовності, у 22 проведено гідравлічні випробовування, а в 6 – гідропневматичне промивання. Крім того, тільки 2 школи та 2 лікувальні заклади, яким тепло постачає ОКП «Миколаївоблтеплоенерго», отримали акти готовності.

 «ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» закликає ОСББ, ЖЕКи та керуючі компанії, а також усіх наших абонентів відповідально поставитися до виконання своїх обов'язків у напрямку підготовки до опалювального сезону, аби уникнути нарікань та невдоволення від містян і забезпечити надання якісних послуг мешканцям міста», - коментує начальник служби теплових мереж Вікторія Музикантова.

 Для виклику інспектора для прийомки готовності варто звертатися за телефонами служби теплових мереж: 050 383 20 46, 050 383 20 47.

Слідкуйте за нашими новинами у Теlegram: https://t.me/Mykolaivoblteploenerho та Instagram: https://www.instagram.com/mykolaivoblteploenerho/

Світлина від ОКП "Миколаївоблтеплоенерго".Світлина від ОКП "Миколаївоблтеплоенерго".Світлина від ОКП "Миколаївоблтеплоенерго".