44 25 78 - Приймальня

+380957617399, 46 37 25, 46 51 30 - Довідка. Абонентський відділ

44 25 77, 095 822 11 66 (цілодобово аварійна)

[email protected]

Рівень розрахунків миколаївців за минулий опалювальний сезон склав близько 93%

Рівень розрахунків миколаївців за минулий опалювальний сезон склав близько 93%

ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» у лідерах підприємств теплопостачання України по погашенню заборгованості групи споживачів населення. На сьогодні відсоток погашення заборгованості за минулий опалювальний сезон складає близько 93%. При цьому заборгованість населення приблизно 109 млн грн. Це майже 25% споживачів від загальної кількості.

Про це в ефірі програми «Добрий вечір» на телеканалі НІС-ТВ розповіла начальник служби збуту енергії ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» Валентина Карєва.

Вона зазначила, що підприємство висловлює вдячність миколаївцям за свідомий підхід до розрахунків за отримані послуги з постачання теплової енергії, наголосивши, що підприємство, у свою чергу, завжди готове йти назустріч абонентам, які мають матеріальні труднощі, та готове розглянути індивідуально кожну ситуацію, надавши можливість заключити договір реструктуризації боргу (поетапно сплачувати борг).

«На нашому підприємстві індивідуальний підхід до абонентів-боржників, які хочуть заключити договір реструктуризації боргу. Причина заборгованості, яка виникає, у кожного своя. Взагалі є основні правила, за якими ми заключаємо такі договори: першочерговий внесок і термін дії договору до 6 місяців. Але якщо абоненту матеріально складно виконати ці умови, він може звернутися до адміністрації підприємства з заявою, де викладено причини у зв’язку з якими виникла заборгованість, і вже тоді підприємством буде прийнято рішення (беручи до уваги доходи споживача) на який термін і на яку суму заключати договір», - прокоментувала начальник служби збуту енергії ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» Валентина Карєва.

Так, з січня 2021 року було заключено близько 88 договорів реструктуризації боргу, а чинних близько 500 на суму майже 7 млн грн.

Світлина від ОКП "Миколаївоблтеплоенерго".