44 25 78 - Приймальня

44 25 77, 095 822 11 66 (цілодобово аварійна)

[email protected]

У Корабельному районі активно тривають роботи з модернізації потужної котельні на Самойловича, 42

У Корабельному районі активно тривають роботи з модернізації потужної котельні на Самойловича, 42

Проєкт Світового банку, за яким минулоріч у Миколаєві було реконструйовано 3 районні котельні на вул. Спортивній, 1К, Білій, 71 та проспекті Героїв України, 72, й надалі реалізується, аби споживачі ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» отримували якісні послуги теплопостачання. Наразі активно тривають роботи на котельні за адресою: вул. Самойловича, 42 у Корабельному районі м. Миколаєва.

«Ми націлені на результат. Перше: якісні послуги для абонентів. Друге: економія енергоносіїв - природного газу, електроенергії і води. Третє: зниження витрат на обслуговування котельної. Проведені минулоріч заходи з модернізації трьох районних котельних показали, що вони є вкрай ефективними та потрібними як місту, так і підприємству. Ми маємо зрозуміти, що котельні, яким по 40-50 років потребують оновлення. Над цим ми і працюємо», - коментує директор ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» Микола Логвінов.

Так, на сьогодні на котельній, що опалює увесь Корабельний район, зокрема:

- виконано установку сучасної системи хімводопідготовкита автоматичного підживлення тиепломереж;

- встановлено мережеві та котлові насоси;

- змонтовано три теплообмінники;

- монтуються залізобетонні канали для трубопроводів обв’язки;

- виконані фундаменти для встановлення сучасних котлів та газових пальників.

«Загалом на цій котельні передбачається заміна двох котлів КВГМ- 20 на два нові газові водогрійні котли фірми "Viessmann" типу Vitomax D HW, тепловою потужністю 23,3 МВт, кожен з пальниками німецької фірми "Еlсо". Також, на даному об'єкті передбачається заміна пальників і автоматики для існуючого газового котла ПТВМ- 30 ст. №1, установка перетворювачів частоти датської фірми "Danfoss" на двигуни існуючих димососів і вентилятора подання повітря для котла ПТВМ- 30 ст. №1, заміна мережевих насосів на німецькі насоси фірми "Wilo" з частотними перетворювачами, установка сучасної системи водопідготовки, заміна трубопроводів, запорно-регулюючої арматури і установка системи управління котельною», - розповідає Микола Логвінов.

Загальне приєднане навантаження котельної - близько 50 Гкал в годину.

Возможно, это изображение (в помещении)Возможно, это изображение (на открытом воздухе)Возможно, это изображение (в помещении)Возможно, это изображение (в помещении)