44 25 78 - Приймальня

44 25 77, 095 822 11 66 (цілодобово аварійна)

[email protected]

Уже п’ята цьогоріч: автівку ще одного злісного неплатника за тепло арештували

Уже п’ята цьогоріч: автівку ще одного злісного неплатника за тепло арештували

5 жовтня в рамках зведеного виконавчого провадження співробітниками відділу по роботі із заборгованістю ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» спільно з представниками Заводського відділу Державної виконавчої служби, працівниками поліції та ДП «СЕТАМ» було проведено комплекс оперативних заходів, спрямованих на погашення боргу за послуги теплопостачання одного зі споживачів, який заборгував підприємству згідно рішення суду близько 5 тисяч гривень. У той же час загальна заборгованість абонента, згідно зведеного виконавчого провадження, складає майже 16 тис. грн.

Як результат – автомобіль боржника BMW 318I, 1985 року випуску, описано, арештовано та примусово евакуйовано на майданчик ДП «Сетам» для оцінки та примусової реалізації.

«Боржник спочатку був дуже впевнений у своїй безкарності і, заручившись підтримкою своїх родичів та друзів, всіляко намагався перешкодити проведенню виконавчих дій та вплинути на працівника державної виконавчої служби під час опису та арешту автомобіля. Лише після спільних та скоординованих дій працівників відділу по роботі із заборгованістю, співробітників патрульної поліції та оперативної групи Заводського райвідділу, боржник та його «група підтримки» зрозуміли, що можуть бути притягнутими до кримінальної відповідальності за ст. 343 Кримінального Кодексу України, а арешт та примусова евакуація автомобіля боржника – це невідворотна реальність», - коментують у відділі по роботі із заборгованістю ОКП «Миколаївоблтеплоенерго».

Підприємство вчергове нагадує, що своєчасна сплата заборгованості за послуги теплопостачання є обов’язковою для усіх споживачів, а несплата за тепло призводить до невідворотності відповідальності та додаткових витрат (судовий збір, штрафи тощо).

244672052-1301431853608973-1051076282658906265-n