22-11-49 Приймальня

22-11-66 Аварійна служба (цілодобово)

Mail: nikteplo@optima.com.ua

Укладення /переукладення/ договорів

 Договори про надання житлово-комунальних послуг укладаються відповідно до типових договорів, затверджених Кабінетом Міністрів України.

 04.09.2019 р. набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 р. № 830 “Про затвердження Правил надання послуги з постачання теплової енергії і типових договорів про надання послуги з постачання теплової енергії ”.

 Прикінцевими положеннями Закону «Про житлово-комунальні послуги» №2189 від 09.11.2017р. (далі за текстом – Закон №2189) передбачено, що співвласники багатоквартирних будинків незалежно від обраної ними форми управління багатоквартирним будинком зобов'язані прийняти рішення про модель організації договірних відносин з виконавцями комунальних послуг (крім послуг з постачання електроенергії та природного газу), а виконавці комунальних послуг - укласти із такими співвласниками договори.

 Якщо співвласники багатоквартирного будинку самостійно не оберуть одну з моделей організації договірних відносин, між виконавцем відповідної комунальної послуги та кожним співвласником після 1 травня 2020 року буде укладено індивідуальний договір про надання комунальної послуги з урахуванням особливостей, визначених частиною сьомою статті 14 Закону.

 Також нагадуємо, що 02.08.2017 р. набрав чинності Закон України від 22.06.2017 р. № 2119-VIII “Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання ” (далі за текстом – Закон №2119) та 25.01.2019 р. набрав чинності Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 22.11.2018 р. № 315  “Про затвердження Методики розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг ”.

 Згідно Методики, оплата за послугу централізованого теплопостачання повинна формуватися з 3-х складових:

                                          - обсяг спожитої теплової енергії на опалення житлового приміщення;

                                          - обсяг спожитої теплової енергії на опалення місць загального користування (далі - МЗК) - місця, призначені для забезпечення експлуатації будинку та побутового обслуговування його мешканців, крім допоміжних приміщень;

                                          - обсяг теплової енергії на забезпечення функціонування внутрішньобудинкової системи опалення - втрати теплової енергії у трубопроводах та в обладнанні внутрішньобудинкової системи опалення поза межами опалюваних приміщень, опалюваних МЗК та допоміжних приміщень, а також обсяг теплової енергії від транзитних ділянок трубопроводів цієї системи, що надходить у приміщення з індивідуальним опаленням та приміщення, у якому комунальна послуга з постачання теплової енергії не надається.

 В зв’язку з вищевикладеним, для можливості проведення нарахувань обсягу спожитої теплової енергії на опалення МЗК та обсягу теплової енергії на забезпечення функціонування внутрішньобудинкової системи опалення по  будівлях, у яких частина приміщень з індивідуальним опаленням, просимо надати окремим списком  інформацію по відключеним від послуги централізованого теплопостачання квартирам у вигляді:

  1. № квартири;
  2. поверх, на якому значиться квартира;
  3. прізвище, ім'я та по-батькові власника квартири;
  4. загальна опалювальна площа квартири (без балконів та лоджій, де немає опалювальних приладів).

 

 Також, згідно п.8 розділу I Методики  У разі якщо одна будівля має два та більше вводи відповідної зовнішньої інженерної мережі, які оснащено вузлами комерційного обліку, розподіл здійснюється за сумою усіх вузлів комерційного обліку відповідної комунальної послуги у будівлі. За рішенням співвласників будівлі розподіл здійснюється для кожної окремої частини будівлі з вузлом комерційного обліку відповідної комунальної послуги. Тому, просимо Вас прийняти рішення та письмово повідомити ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» щодо подальшого розподілу послуги з централізованого опалення у таких будівлях, надавши копію Протоколу рішення співвласників.

 

      Перелік документів, необхідних для укладання Договору :

  • документ, що посвідчує особу споживача (для громадян України — паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України, видане у зв'язку з втратою паспорта чи у зв'язку з прийняттям громадянства України; для іноземців — національний паспорт або документ що його замінює);
  • довідку про присвоєння ідентифікаційного номеру (за наявності).

 

     Новим абонентам для переоформлення особового рахунку та  укладання Договору

потрібно мати оригінали та копії  наступних документів:

  • документ, що посвідчує особу споживача (для громадян України — паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України, видане у зв'язку з втратою паспорта чи у зв'язку з прийняттям громадянства України; для іноземців — національний паспорт або документ що його замінює);
  • довідку про присвоєння ідентифікаційного номеру (за наявності);
  • копію технічного паспорту на квартиру ( приватний будинок);
  • документ, що підтверджує право власності на квартиру ( приватний будинок) або право користування квартирою ( приватним будинком), витяг;