+38 050 421 49 58 - Гаряча лінія

+38 050 493 44 94 - Приймальня

+38 095 761 73 99, 46 37 25, 46 51 30 - Довідка. Абонентський відділ

44 25 77, +38 095 822 11 66 (цілодобово аварійна)

[email protected]

Актуальні новини: джерелом водопостачання точок видачі очищеної води на базі ОКП "Миколаївоблтеплоенерго" є як централізований водогін, так і свердловини

Актуальні новини: джерелом водопостачання точок видачі очищеної води на базі ОКП "Миколаївоблтеплоенерго" є як централізований водогін, так і свердловини

 

Останні декілька днів до ОКП "Миколаївоблтеплоенерго" надходить чимало скарг у зв'язку з тимчасовим призупиненням роботи окремих точок видачі очищеної води, спричиненим відсутністю води у централізованій системі водопостачання через ремонтні роботи на водогоні. Розуміємо обурення містян через спричинені незручності, та хочемо роз'яснити: 

 Джерелом водопостачання точок видачі очищеної води на базі підприємства є централізований водогін та свердловини. 

Свердловини - це резервне джерело водопостачання, яке наразі не використовується на постійній основі. Перш за все через те, що дебет свердловин не є безлімітним, а обслуговування дороговартісне. 

 Переведення роботи станцій очищення води на свердловини відбувається за надзвичайних ситуацій, і аж ніяк у випадку кількагодинної відсутності централізованого водопостачання через ремонтні роботи профільного підприємства. 

 Незважаючи на те, чи з централізованого водогону, чи зі свердловини - вода проходить ті ж самі етапи очищення. І в будь-якому випадку вода ОЧИЩЕНА. 

 ОКП "Миколаївоблтеплоенерго" дбає про якість води, що видається населенню. На постійній основі контроль води здійснюється за договором Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів та окремо ДУ «Миколаївський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України». Основні параметри, які досліджуються - жорсткість, вміст солей, рН, сульфати, хлориди, залізо, магній, хлор, нітрати, бактеріологія та ін. 

Для того, щоб мешканці завжди були в курсі, де можна набрати воду ОКП "Миколаївоблтеплоенерго" повсякчас оновлює дані онлайн:

 загальноміська карта: https://cutt.ly/RwpcKeEi 

електронна таблиця: https://cutt.ly/JwqhJU7s 

Нагадаємо, влітку ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» видало миколаївцям 27, 9 мільйонів літрів безкоштовної очищеної води.