+38 050 421 49 58 - Гаряча лінія

+38 050 493 44 94 - Приймальня

+38 095 761 73 99, 46 37 25, 46 51 30 - Довідка. Абонентський відділ

44 25 77, +38 095 822 11 66 (цілодобово аварійна)

[email protected]

Фахівці "Миколаївоблтеплоенерго" розповіли студентам Mykolayiv National Agrarian University (MNAU) про функціонування точок видачі води

Кожну краплю води треба цінувати: фахівці "Миколаївоблтеплоенерго" розповіли студентам Mykolayiv National Agrarian University (MNAU) про функціонування точок видачі води

21 лютого заступник директора з економічних питань Катерина Куценко та майстер служби з обслуговування систем водопостачання Юрій Мельник у рамках співпраці з Миколаївським національним аграрним університетом зустрілися з викладачами та студентами 1 та 2 курсів факультету менеджменту, спеціальностей "Економіка", "Менеджмент" та "Комп'ютерні науки", аби розповісти про роботу підприємства у питанні забезпеченні містян водою, придатною до споживання.

Майстер служби з обслуговування систем водопостачання Юрій Мельник показав та детально розповів про функціонування точок роздачі води і роботу систем зворотного осмосу: етапи очищення, обов'язкові заходи, які проводяться фахівцями на постійній основі, лабораторні дослідження та ін.

Заступник директора з економічних питань Катерина Куценко наголосила, що в умовах повномасштабної війни ОКП "Миколаївоблтеплоенерго" надзвичайно відповідально поставилося до забезпечення миколаївців якісною очищеною водою.

"Підприємством наразі організовано роботу 80 точок видачі води. Щомісяця ОКП "Миколаївоблтеплоенерго" направляє близько 2,5 млн грн на їхнє обслуговування та належне функціонування - проведення регламентних робіт, заміну мембран, закупівлю інших матеріалів. Для нас надзвичайно важливо, щоб містяни отримували в нинішніх реаліях якісну воду, тому спеціалісти служби з обслуговування систем водопостачання роблять для цього все можливе", - розповіла Катерина Куценко.

Наприкінці зустрічі студенти мали змогу особисто поспілкуватися з представниками підприємства та поставити запитання, які їх цікавили.

На зображенні може бути: 3 людиниНа зображенні може бути: 3 людини та текстНа зображенні може бути: 7 людей та водонагрівачНа зображенні може бути: 1 особа та водонагрівачНа зображенні може бути: 7 людей, натовп та текстНа зображенні може бути: 4 людини, водонагрівач та текстНа зображенні може бути: 6 людейНа зображенні може бути: 5 людей, натовп, Стіна плачу та текстНа зображенні може бути: 7 людейНа зображенні може бути: 6 людей та натовпНа зображенні може бути: 5 людей, водонагрівач та текст