+38 050 421 49 58 - Гаряча лінія

+38 050 493 44 94 - Приймальня

+38 095 761 73 99, 46 37 25, 46 51 30 - Довідка. Абонентський відділ

44 25 77, +38 095 822 11 66 (цілодобово аварійна)

[email protected]

Орієнтовний початок опалювального сезону у Миколаєві – початок листопада, - Микола Логвінов

Зважаючи на прогноз погоди, очікувати початку опалювального сезону миколаївцям варто у перших числах листопада. Все залежить від середньодобової температури.

Про це повідомив директор ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» Микола Логвінов в ефірі телеканалу «Март».

«Згідно законодавства ми повинні подавати тепло, якщо середньодобова температура складає +8 градусів за Цельсієм і нижче упродовж 3-х діб. Зважаючи на прогноз погоди, це буде у перших числах листопада. Ми готуємося до цього, теплові мережі заповнюються хімводоочищеною водою, починаючи з початку жовтня. Така ж вода подаватиметься і до внутрішньобудинкових систем опалення містян», - зауважив він.

Очільник теплопостачального підприємства також зазначив, що підготовка до опалювального сезону фактично завершена, усі роботи проводяться згідно графіку.

«Усі наші 96 котелень готові до опалювального сезону й пройшли всі необхідні регламентні роботи. В тому числі й модульні котельні, які ми отримали від ЮНОПС, які працюють на пелетах. Крім котелень у Миколаєві, у нас є ще 3 об’єкти у лікарні в м. Снігурівці – вони теж готові до роботи в опалювальний період. Котельні обладнані дизельними генераторами, вони підключені, заповнені паливом, тому ми готові до відключень електричної енергії. Генератори – це не панацея, але вони дозволять не заморозити систему», - сказав Микола Логвінов.

Він також повідомив, що упродовж міжсезоння фахівцями підприємства було побудовано 7 км нових тепломереж, окрім поточних ремонтів. Наразі вже на завершальній стадії знаходяться роботи по вул. Космонавтів та вул. Озерній. До 1 листопада всі мережі будуть заповнені та готові подати теплоносій містянам.

Детальніше за посиланням: https://youtu.be/WWwCSYtsMhk?si=-hCp0wn7TPgfhHTe