+38 050 421 49 58 - Гаряча лінія

+38 050 493 44 94 - Приймальня

+38 095 761 73 99, 46 37 25, 46 51 30 - Довідка. Абонентський відділ

44 25 77, +38 095 822 11 66 (цілодобово аварійна)

[email protected]

«Сучасні технології та висококваліфіковані працівники»: відбулося чергове практичне заняття студентів «аграрки» на базі «Миколаївоблтеплоенерго»

7 травня головний енергетик ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» Олександр Шундель провів практичне заняття для студентів 1-го курсу інженерно-енергетичного факультету Миколаївського національного аграрного університету на базі однієї з найбільших районних котелень у Миколаєві.

Головний енергетик детально розповів про особливості роботи підприємства та реалізацію різноманітних проєктів й ініціатив. Олександр Шундель детально зупинився на технічній стороні роботи сучасного обладнання: насосів, газових пальників, автоматики тощо, а також зазначив особливості налаштувань устаткування та ефективність проведених заходів з енергоефективності. Окремо головний енергетик акцентував на забезпеченні підприємством роботи станцій зворотного осмосу – всього 80 одиниць, які у різних районам міста гарантують миколаївцям доступ до якісної води.

Окрім цього, він відзначив позитивні результати впровадження дуальної освіти серед студентів Миколаївського національного аграрного університету, які навчаються та працюють на підприємстві, отримуючи безцінний досвід та професійні навички за своєю спеціальністю.

«Зараз, навчаючись на першому курсі, ви можете освоїти фактично будь-який напрямок роботи. І в майбутньому працювати не лише електриками, як багато хто думає - ви можете освоїти автоматику, стати висококласними інженерами і т.д. Чому цікаві такі практичні заняття – ви бачите повну картину: які фахівці на сьогодні потрібні і що для цього треба знати і вміти. Теплоенергетика – це цікаво, і ви можете запитати про це детальніше у своїх колег, які вже не один рік працюють у нас, будучи ще студентами», - зауважив Олександр Шундель.

На сьогоднішній день за дуальною формою освіти одночасно навчаються та працюють на ОКП "Миколаївоблтеплоенерго" на різних посадах майже три десятки студентів.

Заступниця директора з економічних питань Катерина Куценко відзначила, що студенти, в тому числі й 1-го курсу, можуть долучитися до вже впровадженого дуального навчання та суміщати університет і роботу на потужному теплопостачальному підприємстві.

«Ми маємо позитивний досвід і гарні відгуки від студентства щодо дуальної освіти. Для підприємства – це надзвичайно важливо, і ми зацікавлені у цілеспрямованих, активних і відповідальних фахівцях, які хочуть розпочати кар'єру на «Миколаївоблтеплоенерго» та рухатися професійними сходинками, отримуючи досвід та гідну заробітну плату» , - прокоментувала вона.

Mykolayiv National Agrarian University (MNAU)