+38 050 421 49 58 - Гаряча лінія

+38 050 493 44 94 - Приймальня

+38 095 761 73 99, 46 37 25, 46 51 30 - Довідка. Абонентський відділ

44 25 77, +38 095 822 11 66 (цілодобово аварійна)

[email protected]

За вами розвиток теплоенергетики регіону: Микола Логвінов зустрівся зі студентами миколаївської «аграрки»

9 травня на базі однієї з районних котелень ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» відбулося практичне заняття для студентів 2-го та 3-го курсів інженерно-енергетичного факультету Миколаївського національного аграрного університету, участь у якому взяв директор підприємства Микола Логвінов.

«Наша країна, наша область і наше підприємство потребує висококваліфікованих спеціалістів. Ми не перший рік співпрацюємо з аграрним університетом, і знаємо яку потужну базу знань дають викладачі, ми – як підприємство, готові надати вам практику. Робота на найбільшому теплопостачальному підприємстві області – це класний шанс побудувати свою кар’єру, тим паче, що у нас є спеціалісти, є сучасне обладнання і є зацікавленість у вашому працевлаштуванні. Від вас потрібне тільки бажання навчатися та працювати, тож якщо це вас зацікавило – чекаємо у наших рядах», - зауважив Микола Логвінов.

Головний енергетик ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» та за сумісництвом член філії кафедри «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» Олександр Шундель провів для студентів заняття, ознайомивши їх з потужностями котельні та особливостями її роботи. Окрему увагу було приділено функціонуванню котлоагрегатів, насосів, газових пальників, автоматики та ін. Головний енергетик також розповів і про роботу підприємства з облаштування точок видачі очищеної води.

Олександр Шундель закликав студентів йти за практичними знаннями на ОКП «Миколаївоблтеплоенерго», скориставшись можливістю працевлаштування ще за навчання в університеті.

Нагадаємо, на сьогоднішній день за дуальною формою освіти одночасно навчаються та працюють на ОКП "Миколаївоблтеплоенерго" на різних посадах майже три десятки студентів.

Заступниця директора з економічних питань Катерина Куценко акцентувала, що вже з вересня цього року присутні за бажанням можуть долучитися до впровадженого дуального навчання, і розпочати нову сторінку у своєму житті, пов’язавши його з «Миколаївоблтеплоенерго».

«Як стейкхолдер ми вас дуже чекаємо, тому що ініціативна, ідейна молодь – це наше майбутнє, і «Миколаївоблтеплоенерго» готове вкладати сили, кошти та час у ваш розвиток. Зі свого боку ми гарантуватимемо вам гідні умови праці, соціальні гарантії та досвід у кращих з кращих», - резюмувала вона.

Mykolayiv National Agrarian University (MNAU)