44 25 78Приймальня

44 25 77 095 822 11 66 (цілодобово аварійна)

Mail: nikteplo@optima.com.ua

До уваги споживачів!

Для можливості прозорого нарахування за послуги з централізованого опалення та уникнення непорозумінь у процесі обслуговування та експлуатації будинкового лічильника тепла необхідно, щоб у громади будинку був обраний представник, відповідальний за будинковий лічильник.

Наше підприємство підтримує ініціативи громад будинків відповідно до Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» та Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» щодо обрання особи, відповідальної за будинковий вузол обліку теплової енергії.

Для цього мешканцям будинку потрібно провести загальні збори, на яких обрати особу, яка буде відповідати за тепловий лічильник, контролювати його показники та щомісячно з 26 по 28 число надавати звіт, щодо спожитої теплової енергії до відповідного підрозділу ОКП «Миколаївоблтеплоенерго». Інформацію щодо спожитої теплової енергії також можливо надати на електрону адресу: kontrol.zbut@gmail.com та nikteplo@optima.com.ua .

Також, зі свого боку, представниками підприємства буде проведено інструктаж відповідальної особи та ознайомлення її з принципами роботи теплового лічильника.  

Крім цього, працівники ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» щомісяця згідно Закону України №2119 від 22.06.2017р. «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» здійснюють перевірку експлуатації та зберігання пломб, зняття поточних показників з приладів обліку теплової енергії у період з 03 -14 числа та з 19-25 число звітного місяця. 

ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» завжди готове до плідної співпраці заради надання якісної послуги своїм абонентам.