44 25 78 - Приймальня

44 25 77, 095 822 11 66 (цілодобово аварійна)

nikteplo@optima.com.ua

«Ми раді співпраці з Миколаївським національним аграрним університетом», - Микола Логвінов

28 квітня директор ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» Микола Логвінов та заступник директора з економічних питань Катерина Куценко зустрілися з ректором Миколаївського національного аграрного університету В’ячеславом Шебаніним.

Присутні обговорили успіхи та переваги впровадженого між підприємством та університетом дуального навчання, а також подальші плани у цьому напрямку.

Микола Логвінов наголосив, що така співпраця надає ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» можливість долучити до роботи молодь, показуючи та навчаючи усім тонкощам теплоенергетичної сфери.

«Ми дякуємо вам за плідну роботу, адже на сьогодні залучення студентства до роботи на нашому підприємстві – це чудовий шанс для обох сторін: нам – знайти хороших фахівців, які будуть зацікавлені у роботі на найпотужнішому у місті теплоенергетичному підприємстві, а для вас – працевлаштувати студентів на гідну роботу з перспективами кар’єрного росту», - зазначив директор ОКП «Миколаївоблтеплоенерго».

У свою чергу В’ячеслав Шебанін подякував керівництву ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» за співробітництво та кроки назустріч для проходження практики студентів технічних спеціальностей на підприємстві, дуального навчання та можливість працевлаштування кращих студентів.

У знак прихильності та вдячності Миколу Логвінова та Катерину Куценко нагороджено грамотою Миколаївського національного аграрного університету.

Mykolayiv National Agrarian University (MNAU)

Слідкуйте за нашими новинами у Фейсбуці та Теlegram: https://t.me/Mykolaivoblteploenerho

#миколаївоблтеплоенерго