22-11-49

Mail: nikteplo@optima.com.ua

С теплом, любов`ю та вірою в майбутнє!
ОКП "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО"

Пільги та субсидії

Інформація про пільги

Пільги за соціальною ознакою на оплату комунальних послуг надаються згідно чинного законодавства та відповідно до ст. 102 Бюджетного кодексу України.

Для реалізації права на пільгову знижку по оплаті послуг з теплопостачання, споживач подає до групи розрахунків з фізичними особами ОКП "Миколаївоблтеплоенерго” наступні документи:

  1. Оригінал та копію довідки про включення до Єдиного державного автоматизованого реєстр осіб, які мають право на пільги, згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 29.01.2003р. №117;

2.   Документи, що підтверджують право на пільги (оригінали та їх копії);

3.   Паспорт з копіями стор.1,2,прописка;

4.   Довідку про присвоєння ідентифікаційного номеру (оригінал та копію);

5.   Довідку про склад сім'ї Форма № 3.

 

Постановою Кабінету Міністрів України № 879 від 01.08.1996 р. встановлено, що громадянам, які відповідно до законодавства мають пільги щодо плати за користування тепловою енергією для опалення житла, зазначені пільги надаються в межах норм : 21 м2 опалювальної площі на одну особу і додатково 10,5 м2 на сім’ю. Нарахування за опалювальну площу, яка перевищує нормативну, проводяться без пільгової знижки.

Державна соціальна допомога у вигляді призначення субсидії

З метою зменшення фінансового навантаження для малозабезпечених громадян, державою передбачена державна соціальна допомога у вигляді призначення субсидії. 

Умови призначення та порядок надання субсидії регламентуються Положенням про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року № 848 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 22 вересня 1997 року № 1050).

Визначення розміру субсидії входить до компетенції Управління праці та соціального захисту населення.

Зразки листів:

СПРОЩЕНИЙ МЕХАНІЗМ НАДАННЯ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ.doc

ПАМЯТКА ДЛЯ ГРОМАДЯН.doc

Стенд Житлова субсидiя.doc

Комплект Декларація.doc

Комплект Заява.doc

Комплект Інструкція.doc

Комплект Шановний споживачу.doc

План розяснення субсидii.pdf

Нова субсидія.doc