44 25 78 - Приймальня

44 25 77, 095 822 11 66 (цілодобово аварійна)

nikteplo@optima.com.ua

Терміни прийняття звітних відомостей за тепловими лічильниками

 До уваги споживачів послуг ОКП «Миколаївоблтеплоенерго»: інформуємо про терміни прийняття звітних відомостей за тепловими лічильниками

КОЛИ

Прийняття звітних відомостей споживання теплової енергії за приладами обліку теплової енергії (тепловими лічильниками) здійснюються у наступних термінах за категорією споживачів:
▪️бюджетні устави – 01 та 15 числа звітного місяця (2 рази на місяць);
▪️населення – з 25 до 27 числа звітного місяця;
▪️інші споживачі – з 25 по останнє число звітного місяця.

ЯК

Відтепер достатньо надіслати звітну відомість з приміткою ЗВІТ на електронну адресу kontrol.zbut@gmail.com

Звертаємо увагу споживачів, що звіти, отримані ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» в електронному вигляді, братимуться до уваги лише за наступних умов:
- за наявності розбірливого заповнення всіх обов’язкових даних, передбачених формою звіту;
- наявності підпису, прізвища та ініціалів представника споживача;
- додатково просимо зазначати контактний телефон відповідальної особи для можливості зв’язку з нею щодо перевірки правильності отриманої інформації та оперативного усунення можливих неточностей.

Після отримання звіту в електронному вигляді, відповідальний працівник відділу контролю збуту енергії надсилатиме на електронну адресу відправника підтвердження про факт отримання звіту та інформацію щодо правильності її заповнення, за необхідності, уточнить потрібні дані.

 Надати оригінали звітних відомостей та інших документів можливо за допомогою поштової скриньки за адресою: вул. Ген. Свиридова 40/1.

 ДЕ ПРОКОНСУЛЬТУВАТИСЯ

Отримати консультацію та відповіді на існуючі питання щодо приладів обліку теплової енергії можна за телефонами відділу контролю збуту енергії: (050) 028 43 98, (050) 493 52 48 або написавши листа на електронну пошту: kontrol.zbut@gmail.com