+38 050 421 49 58 - Гаряча лінія

+38 050 493 44 94 - Приймальня

+38 095 761 73 99, 46 37 25, 46 51 30 - Довідка. Абонентський відділ

44 25 77, +38 095 822 11 66 (цілодобово аварійна)

[email protected]

Безпека – понад усе

Безпека – понад усе: фахівці Південне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці провели лекцію-семінар для співробітників ОКП «Миколаївоблтеплоенерго»

6 березня фахівці Південного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці завітали до ОКП «Миколаївоблтеплоенерго», аби провести лекцію-семінар для начальників та майстрів теплових районів підприємства, у чиєму підпорядкуванні знаходяться понад 450 працівників.

Присутні детально розглянули ризики для здоров’я на робочому місці, фактори, які сприяють покращенню безпеки, а також, працюючи в групах, обговорили окремі ситуації, де порушено охорону праці та чим це може загрожувати робітникам.

« На нашому підприємстві присутні майже всі небезпечні фактори у виробництві: газ, електроенергія, робота на висоті, робота в закритих приміщеннях, експлуатація трубопроводів, підвищені температури, підвищений рівень шуму і т.д. Працюючи в таких умовах, фахівці потребують щоденного навчання, перевірки знань та проведення екзаменаційних заходів, аби уникнути можливих ризиків для здоров’я та безпеки. Подібний захід для представників теплових районів пройшов у нас вперше, проте це тільки початок, в подальшому ми плануємо запрошувати керівників інших підрозділів підприємства. Охорона праці стосується не тільки виробництва на котельних, ІТП та ЦТП, трубопроводів, а й офісу: правильне розташування робочого місця при роботі з комп’ютером, вентиляція, дроти, електроприлади – всього, що може завдати шкоди здоров’ю», - коментує в.о. начальника відділу охорони праці Володимир Березницький.

За бездоганні знання з питань охорони праці представники теплових районів отримали подарунки від профспілки ОКП «Миколаївоблтеплоенерго».