44 25 78 - Приймальня

+380957617399, 46 37 25, 46 51 30 - Довідка. Абонентський відділ

44 25 77, 095 822 11 66 (цілодобово аварійна)

[email protected]

Колектив ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» поповниться студентами Миколаївського національного аграрного університету

Колектив ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» поповниться студентами Миколаївського національного аграрного університету

До команди ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» з 24 січня долучаться шість студентів інженерно-енергетичного факультету Миколаївського національного аграрного університету, які продовжуватимуть навчання та паралельно працюватимуть на підприємстві за дуальною формою освіти.

Як розповіла заступник директора з економічних питань Катерина Куценко, молоді фахівці розпочнуть роботу на підприємстві з 24 січня і працюватимуть до травня, здобуваючи практичні навички. При цьому, вони матимуть змогу паралельно дистанційно продовжити навчання в університеті, пов’язавши таким чином здобуття теорії з практикою.

«ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» надзвичайно зацікавлене у працевлаштуванні молоді та залученні якомога більшої кількості юних фахівців. Саме тому за ініціативи директора Миколи Логвінова підприємство розпочало співпрацю з провідними університетами Миколаївщини. Така можливість однаково цікаво і нам, як теплопостачальному підприємству, адже ми поповнюємо штат та «виховуємо» нове покоління теплоенергетиків та інженерів, і університету, адже студенти, ще навчаючись, вже мають місце роботи та неабиякі перспективи кар’єрного росту», - коментує Катерина Куценко.

Головний енергетик ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» Олександр Шундель на установчій зустрічі повідомив, що підприємство обмірковано підходить до вирішення працевлаштування та визначення безпосереднього місця роботи нових фахівців. Відтак половина студентів працюватимуть у службі з експлуатації та ремонту засобів виміру, а половина в цеху з експлуатації та ремонту електроустановок, КВП та А.

Олександр Шундель наголосив, що кожен студент буде закріплений за кваліфікованим майстром, який і буде навчати усіх тонкостей роботи на перших етапах. Крім того, фахівці працюватимуть з новим устаткуванням, автоматикою на реконструйованих котельних, ІТП тощо.

Зауважимо, що зі студентства, що упродовж 1,5 року навчались та працювали за дуальною формою освіти, четверо залишилися на підприємстві на постійній основі. Вони продемонстрували неабиякий ріст як спеціалістів, тож керівництвом ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» було запропоновано їм залишитися та продовжити подальшу роботу з можливістю кар’єрного росту.

Наразі за результатами успішного виконання обов’язків їм уже підвищено кваліфікаційний розряд, а одного з фахівців підвищено до посади інженера.

271920574-1367883576963800-7560353054865290553-n