44 25 78 - Приймальня

44 25 77, 095 822 11 66 (цілодобово аварійна)

[email protected]

Миколаївець сплатив 14,4 тис. грн боргу за тепло лише після арешту автомобіля

Миколаївець сплатив 14,4 тис. грн боргу за тепло лише після арешту автомобіля

Наприкінці травня фахівцями відділу по роботі із заборгованістю ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» спільно з представниками Заводського відділу Державної виконавчої служби Міністерства Юстиції України та Державного підприємства «СЕТАМ» було проведено опис та арешт автомобіля FORD SIERRA 1986 року випуску.

Автомобіль було примусово евакуйовано на майданчик ДП «Сетам» для його оцінки та подальшої примусової реалізації.

«Боржник, який роками не сплачував заборгованість за послуги з постачання теплової енергії, та був упевнений в своїй безкарності, лише після опису, арешту та примусової евакуації автомобіля зрозумів, що треба було раніше дослухатися до попереджень «ОКП «Миколаївоблтеплоенерго», які йому неодноразово надходили, та одразу сплатив повну суму боргу у розмірі 14 417,40 грн», - коментують у відділі по роботі з заборгованістю ОКП «Миколаївоблтеплоенерго».

При цьому боржнику довелось також сплатити усі додаткові витрати згідно виконавчого провадження у розмірі 2719,15 грн: а саме 1 163,94 грн – штрафні санкції, 269 грн витрат виконавчого провадження та 1 286,21 грн виконавчого збору, що значно збільшило суму його боргу.

Підприємство вчергове попереджає усіх боржників про своєчасну сплату заборгованості за послуги з теплопостачання та невідворотність відповідальності за боргові зобов’язання.

Возможно, это изображение (на открытом воздухе)