44 25 78 - Приймальня

44 25 77, 095 822 11 66 (цілодобово аварійна)

[email protected]

ОКП "Миколаївоблтеплоенерго" бере участь у Міжнародному форумі "Стратегія інтеграції аграрної освіти, науки, виробництва: глобальні виклики продовольчої безпеки та змін клімату"

27 травня ОКП "Миколаївоблтеплоенерго" на запрошення Миколаївського національного аграрного університету взяло участь у Міжнародному форумі "Стратегія інтеграції аграрної освіти, науки, виробництва: глобальні виклики продовольчої безпеки та змін клімату".

На виставці у рамках форуму було представлено сучасну техніку та продукцію, що стосується аграрного сектору. Участь у заході взяли десятки провідних підприємств України.

"Співпраця з Миколаївським національним аграрним університетом у впровадженні дуальної освіти відкриває перед нашим підприємством нові горизонти. Участь у сьогоднішньому заході - чудова можливість ближче познайомитися з представниками компаній, що виготовляють та реалізують сучасну техніку, в якій зацікавлене ОКП "Миколаївоблтеплоенерго" та наочно побачити її. Крім того, сотні студентів, технічних, і не лише, спеціальностей, що також є глядачами заходу, мають змогу з перших вуст почути та дізнатися про переваги роботи на найпотужнішому теплопостачальному підприємстві Миколаєва", - коментує заступник директора з економічних питань ОКП "Миколаївоблтеплоенерго" Катерина Куценко.

Нагадаємо, що за дуальною формою освіти 14 студентів Миколаївського національного аграрного університету на сьогодні одночасно навчаються та працюють на ОКП "Миколаївоблтеплоенерго".

Слідкуйте за нашими новинами у Теlegram: https://t.me/Mykolaivoblteploenerho та Instagram: https://www.instagram.com/mykolaivoblteploenerho/

Світлина від ОКП "Миколаївоблтеплоенерго".Світлина від ОКП "Миколаївоблтеплоенерго".Світлина від ОКП "Миколаївоблтеплоенерго".Світлина від ОКП "Миколаївоблтеплоенерго".Світлина від ОКП "Миколаївоблтеплоенерго".Світлина від ОКП "Миколаївоблтеплоенерго".Світлина від ОКП "Миколаївоблтеплоенерго".Світлина від ОКП "Миколаївоблтеплоенерго".Світлина від ОКП "Миколаївоблтеплоенерго".Світлина від ОКП "Миколаївоблтеплоенерго".Світлина від ОКП "Миколаївоблтеплоенерго".Світлина від ОКП "Миколаївоблтеплоенерго".Світлина від ОКП "Миколаївоблтеплоенерго".Світлина від ОКП "Миколаївоблтеплоенерго".Світлина від ОКП "Миколаївоблтеплоенерго".Світлина від ОКП "Миколаївоблтеплоенерго".Світлина від ОКП "Миколаївоблтеплоенерго".Світлина від ОКП "Миколаївоблтеплоенерго".Світлина від ОКП "Миколаївоблтеплоенерго".Світлина від ОКП "Миколаївоблтеплоенерго".Світлина від ОКП "Миколаївоблтеплоенерго".