44 25 78 - Приймальня

+380957617399, 46 37 25, 46 51 30 - Довідка. Абонентський відділ

44 25 77, 095 822 11 66 (цілодобово аварійна)

[email protected]

ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» та Чорноморський національний університет імені Петра Могили уклали договір про проведення спільної наукової та навчально-виробничої діяльності

ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» та Чорноморський національний університет імені Петра Могили уклали договір про проведення спільної наукової та навчально-виробничої діяльності

Проходження виробничої практики на найпотужнішому у Миколаєві теплопостачальному підприємстві, можливість суміщення навчання та роботи на ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» (дуальна освіта), стажування у кращих фахівців теплоенергетичної сфери та робота з сучасним обладнанням – ці та інші переваги отримають студенти спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» ЧНУ ім. Петра Могили у рамках підписаного 2 червня договору між університетом та ОКП «Миколаївоблтеплоенерго».

«Для нас важливо, щоб наша молодь не шукала роботу за кордоном, а мала змогу працевлаштуватися за спеціальністю саме в Україні. Я вже неодноразово казав, що середній вік працівників підприємства складає 54 роки. Ми зацікавлені в молодих та перспективних кадрах, готові навчити їх усьому, що знають найкращі наші фахівці. І така форма робота як дуальна освіта цьому неабияк сприяє. Студенти завершують навчання і паралельно вже будують кар’єру, Звісно, ми розуміємо, що не всі матимуть бажання залишитися працюватися на підприємстві, та це гарний старт у житті. А всім охочим пов’язати своє життя з теплоенергетикою – саме до нас», - коментує директор ОКП «Миколаївоблтеплонерго» Микола Логвінов.

Раніше ми вже повідомляли, що на сьогодні 14 студентів Миколаївського національного аграрного університету спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» та один студент Миколаївського НУК імені адмірала Макарова суміщають навчання з роботою на підприємстві.

Возможно, это изображение (4 человека и люди стоят)