44 25 78 - Приймальня

44 25 77, 095 822 11 66 (цілодобово аварійна)

[email protected]

Тезисно про головне. Микола Логвінов в інтерв’ю телеканалу «Март»:

Тезисно про головне. Микола Логвінов в інтерв’ю  телеканалу «Март»:

  •  Рівень готовності потужностей ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» до опалювального сезону складає близько 90%. До початку опалювального періоду технічно підприємство буде готовим. 
  •  За проєктом Світового банку ОКП «Миколаївблтеплоенерго» реалізує реконструкцію загалом 5 котелень. З яких три об’єкти було модернізовано минулоріч - котельні на ПГУ, 72, Білій, 71 та Спортивній, 1К, а роботи на ще двох котельнях завершаться вже цього року – Самойловича, 42 та Новозаводська, 48. На цих котельних планується економія до 3 млн кубів газу в рік.
  •  Підприємство досі застосовує тариф, що був затверджений наприкінці 2018 року – 1482,50 грн/Гкал, і застосовується до цього часу. При цьому, тариф на розподіл газу з того часу виріс у 4 рази. Звідси і заборгованість перед АТ «Миколаївгаз». Те ж саме стосується і ціни на газ, електроенергію та інші складові тарифу на тепло. Ціни зростають на енергоносії, а тариф на тепло залишається незмінним. 
  •  Економічно обґрунтований тариф наразі для підприємства складає 2553 грн/Гкал. Тариф, встановлений НКРЕКП минулоріч 1999 грн/Гкал (не було застосовано). Проте зараз маємо рекомендацію на державному рівні залишити тариф минулих років. Законодавчо компенсувати різницю встановлених економічно необґрунтованих тарифів має той орган, який ці тарифи затверджує. З липня ці повноваження лягли на Миколаївську міську раду. Різниця в тарифах гостро впливає на ведення господарської діяльності теплопостачальних підприємств по всій країні і потребує чіткого механізму врегулювання. При цьому навантаження на місцеві бюджети по врегулюванню ситуації є непідйомним для багатьох міст, у тому числі, й для Миколаєва. Мова йде загалом про близько 450 млн грн – це і ОКП «Миколаївоблтеплоенерго», і Миколаївська ТЕЦ, і кошти для бюджетних організацій. До того ж, ціни на газ коливаються і їх підняття суттєво змінить ситуацію. 
  •  На сьогодні миколаївці заборгували підприємству 89 млн гривень. З яких близько 14 млн грн – борг минулого опалювального періоду, а решта – борги минулих років. Рівень розрахунків населення за минулий опалювальний період складає 97%. Це один з найвищих показників в Україні, тож ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» дякує свідомим містянам за своєчасні розрахунки. 
  •  У вересні виконавчий комітет Миколаївської міської ради затвердив інвестиційну програму ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» на 2022 рік. Відповідно до неї підприємством заплановано технічне переоснащення чотирьох котлів з встановленням пальників, а також оновлення автомобільного парку підприємства – закупівля спецтехніки для проведення робіт.
  •  Підприємство звертається до містян, які стали свідками дій вандалів, які нищать ізоляцію теплових мереж, і просить повідомляти про такі випадки за телефоном  аварійно-диспетчерської служби (цілодобово): 0512 44 25 77, 095 822 11 66, або ж за телефоном поліції – 102.

IMG-20210921-103217-664