44 25 78 - Приймальня

44 25 77, 095 822 11 66 (цілодобово аварійна)

[email protected]

У середу, 15 вересня, у м. Львів проходить науково-практична конференція, організована Міжгалузевою асоціацією з розвитку систем теплопостачання "Укртеплокомуненерго".

У середу, 15 вересня, у м. Львів проходить науково-практична конференція, організована Міжгалузевою асоціацією з розвитку систем теплопостачання "Укртеплокомуненерго".

Тема конференції: "Централізоване теплопостачання України: перспективи та реальність".

У заході беруть участь представники теплопостачальних організацій з усієї України.

Місто Миколаїв представляє директор ОКП "Миколаївоблтеплоенерго" Микола Логвінов.

На порядку денному обговорення, зокрема, питань готовності підприємств теплокомуненерго до опалювального сезону 2021-2022 рр., виконання Меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері централізованого постачання теплової енергії та постачання гарячої води, готовність підприємств до реалізації Закону України #1639, а також проблемних питань, що виникли у зв'язку з невчасним підписанням Закону України #1060 та #1639.

Варто зауважити, що усі підприємства теплоенергетики наголошують на важливості та необхідності врегулювання на державному рівні питання погашення різниці в тарифах, що виникла у зв'язку з неможливістю застосування економічно обґрунтованих тарифів через недосконалість законодавства. Мова йде про сотні мільйонів гривень фактично для кожного теплопостачальника України. Ясна річ, що збитковість не дає змоги підприємствам вести планову господарську діяльність, що ускладнюється ще й заблокованим рахунками через заборгованість перед НАК "Нафтогаз України", як, до прикладу, в ОКП "Миколаївоблтеплоенерго".