44 25 78 - Приймальня

44 25 77, 095 822 11 66 (цілодобово аварійна)

[email protected]

«За молоддю майбутнє»: Сергій Коренєв зустрівся зі студентами, що працюють на ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» 

«За молоддю майбутнє»: Сергій Коренєв зустрівся зі студентами, що працюють на ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» 

21 травня на ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» відбулася спільна зустріч директора підприємства Миколи Логвінова, заступника міського голови – директора департаменту ЖКГ Сергія Коренєва, представництва Миколаївського національного аграрного університету та студентів, що суміщають навчання з роботою на підприємстві за дуальною формою освіти. 

ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» чи не найперше у Миколаївській області впровадило дуальну форму освіти у співпраці з провідними університетами регіону, таким чином, надавши молоді шанс удосконалити свої практичні уміння безпосередньо на робочому місці, а в майбутньому – отримати пропозицію працевлаштування. Крім того, підприємство завжди підтримує молодь у бажанні долучитися до команди професіоналів. 

Наразі 14 студентів спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» Миколаївського національного аграрного університету, філією кафедри якого є ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» працюють на підприємстві. 

«Отримавши технічну частину знань, ви будете чітко розуміти у якому напрямку хочете рухатися – управлінські навички, адміністрування, менеджемент і т.д. Але саме технічна частина і цей досвід дасть вам розуміння усіх процесів і гарний старт для розвитку. У цьому я вам бажаю успіху», - зазначив Сергій Коренєв. 

У  свою чергу директор ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» Микола Логвінов наголосив, що підприємство й надалі буде співпрацювати з навчальними закладами, аби якомога більше молоді мало нагоду розпочати кар’єру ще навчаюсь в університетах та стати першокласними спеціалістами у теплоенергетичній сфері.

Слідкуйте за нашими новинами у Facebook: https://www.facebook.com/nikoblteplo.com.ua та Instagram: https://www.instagram.com/mykolaivoblteploenerho/